Žmona prieš mirtį paprašė vyro laistyti gėles, ką jis ir darė, o po 5 metų paaiškėjo visa tiesa apie šį prašymą

10399
Patinka? Duok Like!

Anglė papasakojo, kaip jos velionė mama, vardu Fedra, apmovė savo vyrą Naidželą, o jis tai sužinojo tik praėjus daug metų po jos mirties.

Fedra paprašė Naidželo laistyti gėles namuose ir šis nedrįso neklausyti jos prašymo. Tačiau po kelių metų atsitiktinai paaiškėjo, kad jis tai darė veltui.

Fedra ir Naidželas Nikolai susipažino būdami 16-os ir kartu pragyveno beveik visą gyvenimą, kol moteris mirė nuo vėžio, būdama 69 metų. Visai jos šeimai tai buvo sunkus sielvartas ir ypač sunku buvo jos vyrui ir dukrai Antonijai.

Prieš mirtį Fedra paprašė savo vyro padaryti kai ką po to, kai jos jau nebebus: nenustoti laistyti jos gėlių vonioje. Naidželas labai rimtai atsižvelgė į šį prašymą ir 5 metus sąžiningai laikėsi pažado. Juk tai buvo paskutinis jo mylimosios pageidavimas, o į tai žmonės visada žvelgia labai jautriai.

Naidželo pastangos aiškiai nebuvo veltui, kadangi gėlės atrodė tiesiog puikiai. Tiesa, tualetas namuose kažkodėl pradėjo varvėti ir Naidželiui nuolat teko valyti balas ant vonios grindų. Tačiau neseniai vyras patyrė operaciją ir nebegalėjo pasirūpinti savimi, todėl nusprendė persikelti į senelių namus.

Jis panoro su savimi pasiimti ir gėles, primenančias jam velionę žmoną. Ir čia, praėjus 5 metams po jos mirties, jam atsivėrė tiesa apie tai, kuo jis iš tiesų taip uoliai rūpinosi visus tuos metus. Gėlės buvo ne tikros, o dirbtinės.

Pasaulis privalo sužinoti šią istoriją ir ją žmonėms papasakojo velionės dukra – 46 metų Antonija.

Prieš tai, kai mano mama mirė, ji prisakė mano tėčiui laistyti gėles vonioje. Jis uoliai vykdė jos prašymą, kad augalai jokiu būdu nenuvystų. Ir jos iš tiesų atrodė taip gražiai, kad jis nusprendė pasiimti jas į naujus namus ir čia pastebėjo, kad jos plastikinės! Man atrodo, kad aš net girdžiu, kaip mano mama kikena.

Pasak jos, anksčiau tėtis nelabai kreipė dėmesį į balas ant grindų ir viską suversdavo ant varvančio tualeto. Tačiau dabar jis suprato tikrąją jų kilmę. Tiesiog žemė nesugerdavo vandens ir viskas tekėdavo ant grindų.

Sužinoję tiesą, ir jis, ir dukra labai ilgai juokėsi ir norėjo tikėti, kad kažkur aukštai ir Fedra juokiasi kartu.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!