Vyras visus metus nesėkmingai ieškojo savo katino. Jie susitiko po 7 metų ir jūs tikrai nesusilaikysit, nepravirkę

12253
Patinka? Duok Like!

Naminiai augintiniai – tai ne kokie nors šiaip gyvūnai, jie tampa tikrais lygiateisiais šeimos nariais. Ir jei jiems kas nors nutinka, tai atnešą nė kiek ne mažesnį skausmą, negu nelaimė, nutikusi žmogui.

Robertas iš Kalifornijos (JAV) 2012 metais išgyveno dramą; dingo jo katinas Čebonas. Vyras netgi atidėjo savo persikėlimą į Ohajo valstiją, tikėdamasis surasti katiną. 

Vyras iš Kalifornijos atidėjo savo persikraustymą, kad surastų dingusį katiną. 

Aš pamenu, kaip kartą aš meldžiausi ir pasakiau: :Viešpatie, aš padarysiu viską, tik grąžink man Čeboną“. 

Bet laikas ėjo, o paieškos nedavė jokių rezultatų. Po metų nesėkmingų bandymų Robertas pasidavė. Čia ši istorija galėtų ir baigtis, bet nieko panašaus.

2019-ais metais viena gera moteris  surado kažkokį benamį katiną ir nunešė veterinarui.

Katinas buvo netekęs daug skysčių ir paragavęs gatvės gyvenimo, tačiau visiškai sveikas. Katinas turėjo ir čipą, paaiškėjo, kad katinui 19 metų, o dar pasirodė Roberto vardas. Tai buvo Čebonas!

Mikročipo dėka veterinarai surado Robertą.

Robertas jaudinosi, manė, kad tai kažkokia klaida. Kai tik galėjo, jis nuvyko į prieglaudą, kurioje buvo katinas.

Robertą nuvedė į kambarį, ir, vos atsidarė dėžė su katinu, jis pravirko.

Atrodė, kad nebuvo tų 7 išsiskyrimo metų.

Katinas padėjo letenėles vyrui ant pečių, ir čia jis jau nebegalėjo susilaikyti.

Visi ten buvę taip pat negalėjo sulaikyti ašarų.

Dabar Čebonas pagaliau namuose po 7 metų kelionių. Jis praleis savo senatvę šilumoje ir jaukioje aplinkoje, kartu su savo senuoju draugu. Būna gi stebuklų

Most Emotional Reunion EVER!REUNITED AFTER 7 years and 2,000 miles! Robert just landed at LAX and drove to the Camarillo Animal Shelter to reclaim is beloved friend!Gena, a Ventura County resident, found Chebon (now 19) on the side of the road playing with a couple of neighborhood kids. She saw he was in poor condition and she brought him to the Ojai Village Veterinary Hospital for fluids and treatment…and that’s where they found the MICROCHIP! 🎉 The information connected to the microchip led them to Robert who now lives in Ohio! She called him to deliver the unbelieveable news and he made arrangements to fly to California to reclaim him.Everyone was crying! This has to be the most emotional reunion we have ever seen.If this doesn't convnice you to Microchip your pets, then we just don't know what will.Robert will be spending a few days in So Cal before flying home to Buckeye, Ohio with Chebon.Ventura County Animal Services#Reunited #HappilyEverAfter #Buckeye #Chebon #reunion

Posted by Ventura County Animal Services on Esmaspäev, 18. november 2019

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353