Ar jūs dažnai susipažįstate socialiniuose tinkluose ir užmezgate santykius realiame gyvenime? Jeigu taip – jūs juos tikrai suprasite.

Neperseniausiai tinkle atsirado naujas iššūkis – naujo pobūdžio video. Organizatoriai buvo vyrai. Šie filmukai išplito po visą instagramą. Šio judėjimo idėja buvo (galiausiai judėjimas buvo pavadintas „tai, ko tikėjaisi – ir realybė“) parodyti jaunuoliams, kas tai yra realybė.

Kartu susirinkę vaikinai pradėjo kelti į internetą savo pačių merginų nuotraukas. Tų merginų, su kuriomis susipažino per socialinius tinklus.

Tai, kaip merginos atrodė, kai įkeldavo savo nuotraukas į instagramą, ir kaip jos atrodo realiame gyvenime, visiškai skirtingi dalykai. Žinoma, įkelti savo merginos nuotrauką į internetą, kai ji užsidėjusi anglies kaukę, tikrai nesąžininga, bet gyvenimas toks ir yra, negailestingas!  

Nežiūrint į juokingas nuotraukas, ši akcija yra ir naudinga. Ji skatina jaunuolius nebijoti žengti pirmo žingsnio, juk niekas nežino, koks tas žmogus kitoje ekrano pusėje, o gal tai jūsų naujoji meilė.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353