Visur purvas. Ir aš ne apie orą

414
Patinka? Duok Like!

Vienoje senoje žydų pasakėčioje ūkininko asilas įkrito į šulinį. Kol ūkininkas galvojo, kaip jam elgtis, asilas valandų valandas leido gailius garsus. Galiausiai ūkininkas priėmė sprendimą. Jis paskaičiavo, kad asilas jau senas, fermai nereikalingas, o šulinys seniai išdžiuvo, ir sukvietė visus savo kaimynus vienu kartu išspręsti du klausimus: užberti šulinį ir tuo pačiu užkasti asiliuką. Visi draugiškai ėmėsi kastuvų. Asilas iškart suprato, kame reikalas, ir ėmė garsiai bliauti. Paskui, visų nuostabai, jis pritilo.

Po kurio laiko ūkininkas nusprendė pažiūrėti, kas vyksta apačioje. Jį apstulbino pamatyta. Sulig kiekvienu žemės grumstu, krentančiu ant jo nugaros, asiliukas darė visiškai neįtikėtiną dalyką: jis nusipurtydavo ir stodavosi ant sumestų žemių. 

Kol ūkininko kaimynai toliau metė žemes į šulinį, kaskart gyvūnas nusipurtydavo ir stodavosi ant subertos žemės. Labai greitai visi nustebo, nes pamatė, kaip asiliukas pakilo į viršų, peršoko šulinio kraštą ir nuskuodė kiek kojos neša!

Gyvenime jūs sutiksite daug purvo, ir kaskart likimas užbers jums vis naują porciją. Kaskart, kai užkris žemės grumstas, nusipurtykite ir kilkite aukštyn. Kiekviena iš iškilusių problemų – tai galimybė užlipti aukščiau. Nesustojant ir nepasiduodant galima išlipti iš bet kokio, net paties giliausio šulinio.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353