Vilioja nematoma galia: 5 moterų tipažai, nuo kurių vyrai eina iš proto

285
Patinka? Duok Like!

Vyrams patinka skirtingos moterys, tai faktas. Kažkas renkasi ramias ir klusnias merginas, o kažkam reikia furijos, emocingos ir neramios asmenybės. Tačiau yra universalūs charakterio bruožai, kurie prie širdies daugeliui vyrų.

Ar jie jums būdingi?

1. Moteriškumas

Nepaisant to, kad pasaulyje klesti feminizmas, gamtos neapgausi. Vyrai pagal savo prigimtį lieka gynėjais ir medžiotojais, o moterys – židinio saugotojos. Todėl daugumai džentelmenų imponuoja silpnos, švelnios ir bejėgės merginos, kurias reikia saugoti nuo šio nuožmaus pasaulio.

2. Meilė sau

Niekas jūsų negerbs, jei jūs pirmiausia negerbiate savęs. Tai veidrodžio dėsnis, kuris veikia visada. Vyrai eina iš proto dėl moterų, kurios myli save, stato save į pirmą vietą, vertina savo nuomonę. Ir atvirkščiai.

3. Mokėjimas nusileisti

Ne veltui sakoma, kad santykiuose vyras yra galva, o moteris – kaklas. Mūsų silpnume – stiprybė, ir pasitelkusios moterišką išmintį mes galime daug! Kartais, kad pasiektumėte savo, reikia nusileisti, parodyti vyrui, kad jo nuomonė jums aukščiau visko. Tai puikiai pakelia jų savivertę.

4. Bet tuo pačiu savo požiūrio laikymasis

Jeigu kažkur partneriui verta nusileisti ir kažkur paklusti, tai keisti savo principų dėl vyriškio neverta. Tarkim, jūs nepateisinate žalingų įpročių. Laikykitės savo ir būkite ištikima savo įsitikinimams.

5. Mokėjimas gerbti

Pagarba – sveikų santykių pagrindas. Gerbkite savo partnerį bet kokiomis aplinkybėmis, net barnio metu nenusileiskite iki įžeidimų. Ir nepamirškite veidrodžio principo.
Kokios, pagal jūsų pastebėjimus, moterys patinka visiems vyrams be išimties? Pasidalinkite savo nuomone komentaruose!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353