Ukrainietė ištekėjo už neturtingo indo ir apsigyveno siaubingose sąlygose

2563
Patinka? Duok Like!

Elvyra – paprasta ukrainietė mergina, kuri svajojo apie amžiną meilę. Tėvai įskiepijo jai meilę komfortui ir darė viską dėl jos, kad ji labiau pasitikėtų savimi . Jie norėjo, kad ji sėkmingai ištekėtų, bet kaip pasirodė, tėvų svajonės nesutapo su jos svajonėmis.

Ji mokėsi užsienio kalbų fakultete, studijavo anglų kalbą. Tada ji susipažino su Puru, neturtingu vaikinu, kuris atvyko užsidirbti pinigų.

Ji nusprendė susipažinti su juo artimiau, kad pasipraktikuotų kalboje ir to pasekoje mergina įsimylėjo. Greitai jie susituokė ir apsigyveno su merginos tėvais.

Žinoma, jie nebuvo patenkinti žentu. Juk jis elgeta ir žinoma, ne pora jų dukrai.

Kai jiems gimė sūnus, ji suprato, kad mažylis labai panašus į tėvą, tamsus, juodaplaukis.

Jam nebus komfortiška augti tarp slaviškos išvaizdos žmonių ir be to, vyras ilgėjosi artimųjų.

Ji pasiūlė važiuoti į jo tėvynę ir nusprendė, kad jie liks ten visam laikui, tačiau ji net neįsivaizdavo, kur gyvens.

Pasirodo, namelyje gyveno daug žmonių, nebuvo elektros ir vandens. Elektra,kaip ir vanduo, būna vos porą valandų per dieną.

Tenka daug ir sunkiai plušėti laukuose, kad užsidirbtum maisto dienai. Ji neteko daug, tačiau dėl meilės ir vyro ji pasiruošusi viskam.


Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos.
Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą.
Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!