Tėvas rodo savo tikrąjį gyvenimą

428
Patinka? Duok Like!

Saimonas Huperis, 4 dukrų tėvas, tapo sėkmingu autoriumi ir Instagramo sensacija, vesdamas savo tėvystės pakilimų ir nuopolių kroniką.

Beveik 1 milijonas sekėjų mėgaujasi jo kasdienėmis istorijomis, pateiktomis su didele jumoro doze ir be įprasto „idealios tėvystės“ pagražinimo. Saimonas nuėjo kelią nuo „24 m vyro-vaiko, neįsivaizduojančio, kas yra buitis, iki sąmoningos tėvystės“.

1. Ne, tai ne fonas, kuris papildo sceną mažo biudžeto siaubo filme.
2. Mes prisiekėme Otės ir Dalilos nerengti vienodai, todėl kad tai, tiesą pasakius, išveda mane (ir kitus žmones) iš kantrybės ir apsunkina jų identifikaciją.
3. Otė ir Dalila iki šiol verčia mane painiotis, bet aš pradedu matyti jų skirtumus. Jas galima laikyti narcizišku mažyliu, atliekančiu pagrindinį vaidmenį veidrodyje, nors jos aiškiai nusiteikusios skirtingai, kai kalba eina apie 18 mėnesių mažylių kasdienių problemų sprendimą.
4. Nespėjome nė mirktelėti, kaip 10 metų santuokos pradingo už horizonto galinio vaizdo veidrodėlyje.
5. Matomai visiems vaikams yra pranešta, kad visiškai normalu yra elgtis visiškai priešingai tam, ką jiems sako valdingi suaugę žmonės.
6. Tas momentas, kai į tave žiūri mirties spindulio akimis, kurie perėjo tiesiog kiaurai širdį ir nuėjo į žemę, nepadarę žalos.
7. Pas mane Y chromosoma, pas moteris X, bet šis mikroskopinis biologijos gabalėlis turi būti vienintelis, kas mus skiria, kai mes visi keliaujame šioje gyvenimo kelionėje.
8. Kai po komandiruotės mano pavargęs kūnas pavirto alpinizmo sienele, o aš gavau daiktų sąrašą, kurie sulūžo, kol manęs nebuvo.
9. Tėtis su sijonėliu, palapinės ir blizgučiai – sensorinė perkrova, bet joms, panašu, tai patinka, ir atotrūkis nuo normos yra tai, ko mums reikia čia ir dar paskui.
10. Laikas gulti miegoti – jogos užsiėmimų startas hiperaktyviems burundukams.
11. Nors aš ir ne Pirsas Brosnanas, aš įpratau padvigubinti šį papildomą „wow faktorių“.
12. Nepastebėtiems herojams, vyresniems broliams ir seserims. Jūs dar to nesuprantate, bet jūs tie, kas palaiko mus sveikame prote.
13. Kur perrengti vaiką, jei tu – tėtis?
14. Kai jos galų gale užmigo…
15. Priversti judėti vaiką, kuris kategoriškai atsisako naudoti savo kojas savo svorio išlaikymui, gali būti taip sudėtinga, kad galutiniame rezultate jums išsivysto nervinis tikas.
16. Pagautos nusikaltimo vietoje.
17. Perėjimas iš vaikiškų lovelių į lovą didelėms mergaitėms lygus perkėlimui iš Alkatraso į griežto režimo kalėjimą.
18. Vieną momentą jos bučiuojasi viena su kita be aiškios priežasties, kitą kartą jos rauna viena kitai plaukus.
19. Mums tiesiog reikia daugiau meilės.
20. Jei jūs turite vaikų, tai nereiškia, kad jūs turite apriboti save, ypač kai tai liečia malonumus. Jūs vis tiek galite apsilankyti festivalyje ir tuo pačiu būti geru tėvu.

Štai jums alternatyvus ir jumoristinis požiūris į vaikų auklėjimą!

Tai jums tikrai patiks!


Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos.
Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą.
Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!