Tai, ką pamatė vyras, ir yra šeimyninės laimės paslaptis. Neliūdinkite mylimųjų priekabėmis ir būkite laimingi!

1728
Patinka? Duok Like!

Šalimais du namai, viename name ištisą parą riksmai, šauksmai, skandalai, o kitame tyla.

Štai eilinį kartą vyras su žmona pykstasi, o ji jam ir sako:

„Tu kada nors girdėjai barnius ir skandalus iš kaimyninio namo, ne. Nueik ir sužinok, kaip jie taip gyvena?“

Vyras pasislėpė prie kaimyninio namo langelio ir stebi. Kaimyniniame name kiekvienas užsiima savo reikalais, žmona virtuvėje, vyras už stalo kažką rašo.

Suskambo telefonas, vyras pašoko į prieškambarį ir prabėgdamas užkliudė vazą, ši nukrito ir sudužo, vyras atsiklaupė ant kelių ir ėmė rinkti duženas. Į kambarį iš virtuvės įbėgo žmona, atsiklaupė ir padėjo rinkti šukes.

Vyras žmonai sako, atleisk, brangioji, aš skubėjau prie telefono, užkliudžiau vazą ir sudaužiau ją. Ne, brangusis, čia aš kalta, čia aš ją taip pastačiau, kad tu ją užkliudei. Jie pasibučiavo, baigė rinkti šukes ir kiekvienas nuėjo prie savo darbų.

Grįžo vyras namo, jo žmona domisi, na, sužinojo šio tyliojo namo paslaptį?

– Taip, sužinojau, pas juos šeimoje abu kalti, o pas mus abu visada teisūs.

P.S. Neliūdinkite mylimųjų priekabėmis ir būkite laimingi!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353