Svajonės išsipildo tiems, kurie nebijo svajoti…

441
Patinka? Duok Like!

Šiandien aš lankiau savo draugę Oną Andriškevičienę.

Aš visada pamirštu, kiek jai metų, bet žinau, kaip paskaičiuoti: 1941 metais jai sukako 15. Tačiau vyresnioji jos sesuo, kuri dirbo gydytoja, padirbo dokumentus, prirašiusi jai 2 metus, kad įtaisytų į ligoninę pirma sanitare, o paskui medicinos sesele.

Ona Andriškevičienė žvali, blaivaus proto, sveikos atminties, kasdien nueina 10000 žingsnių, darosi manikiūrą ir svečius sutinka su juoda šilkine suknele. O dar ji visą savo gyvenimą pradirbo chirurge.

Ir štai jums kelios Onos Andriškevičienės mintys.

1. Jei kas nors reikalauja, kad jūs atsisakytumėte savo svajonės dėl ko nors, dėl šeimos, dėl „didžiulės meilės“, dėl ateities, vardan praeities, bėkite nuo šių žmonių kuo toliau. Todėl kad niekas iš jų nepasakys jums ačiū. Ir išvis nieko nepasakys, todėl kad su baldais nekalbama.

Neleiskite elgtis su savimi kaip su taburete, ant kurios patogu sėdėti.

2. Žmonės dalijami į 2 grupes. Apie vienus per laidotuves kalba, ką jie padarė. Apie kitus – ko nepadarė. Ir atrodo, ir vieni, ir kiti nugyveno gyvenimą, tačiau gyvenimo rezultatas skirtingas.

3. Jūs visada turite žinoti, ką atsakys vaikas į klausimą: „o kas tavo mama ir tėtis?“ Ir geriau gyventi taip, kad didžiuotumėtės jo atsakymu.

4. Nebijok savo jėgos. Būti stipria moterimi ne gėda. Gėda stengtis būti silpna, kad patenkintumėte trapų silpno žmogaus ego.

5. Nesigėdykite savęs. Jei turite ką pasakyti – sakykite. Daugelis gerų dalykų nutinka šiame
pasaulyje dėka žmonių, kurie nepabijojo pasakyti.

6. Kalbėti apie meilę ne gėda. Gėda prašinėti, maldauti, manipuliuoti, įrodinėti. O pasakyti ne gėda.

7. Drąsiai siųskite kuo toliau tuos, kurie vadina jus „kolektyvo puošmena“, „silpnąja lytimi“, „mielomis lėlytėmis“. Mielos lėlytės sugeba ant savo pečių laikyti visą pasaulį ir nė nekrūptelėti.

8. Jei savo namuose tu neturi savo vietos, kur galėtum užsidaryti duris ir pabūti viena, kai tau reikia, vadinasi, tu neturi namų.

9. Pasistenkite būti geros sau. Ir dosnios. Nelaukite, kol jūsų gyvenime atsiras žmogus, kuris jums padarys viską viską. Jis arba atsiras, arba ne. O jūs save turite visada.

10. Pasaulis lenkiasi tiems, kurie neatsisako savęs. Savo jėgos, savo prigimtinės galios, savo gyvenimo.

Mano stipriosios, mano drąsiosios, mano siekiančios tikslo, tikėkite savimi visada, drąsiai keiskite pasaulį, atminkite, kad įmanoma viskas, ką jūs sau leisite, ir svajonės iš tiesų pildosi tiems, kurie nebijo svajoti.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353