Susipažinkite su Frančeska Kluni, kuri 20 metų neplovė galvos ir nekirpo plaukų

2411
Patinka? Duok Like!

Mūsų visuomenėje nemažai tokių, kuriems į galvą ateina nestandartinės ir net beprotiškos idėjos, tačiau ne kiekvienas ryžtasi jas įgyvendinti. Bet yra ir tokių, kurie eina priešingai visuotinai priimtoms taisyklėms, paversdami savo užmačias gyvenimo būdu. Viena tokių yra Frančeska Kluni, kurią daugelis vadina britų „Rapunzele“dėl neįtikėtinai ilgų plaukų.

32 m moteris juos pradėjo auginti dar 6 metų. Tada mažoji Frančeska domėjosi pasakų personažais ir svajojo būti panašia į princesę. 13 metų mergaitė suprato, kad  tokią  ševeliūrą labai sunku prižiūrėti. Rezultate herojė tiesiog nustojo plauti  galvą.

Viskas, ką ji daro su savo plaukais pastaruosius 20 metų – šukuoja juos ir pina į kasas. Jos žodžiais, tokia priežiūra ženkliai palengvino jai gyvenimą.

Šiandien jos plaukų ilgis sudaro apie 2 metrus – dailininkės ševeliūra siekia jos pėdas.

Frančeska prisipažįsta, kad kai nustojo plauti galvą, pirmus kelis mėnesius jautė siaubingą diskomfortą, kadangi plaukai visada atrodė purvini ir niežėjo prie šaknų. Po kurio laiko nemalonūs pojūčiai dingo.

Dabar Kluni reikia maždaug pusvalandžio, kad išpintų kasas ir iššukuotų plaukus. Iš to susideda visa ševeliūros priežiūra.

Moteris labai džiaugiasi tuo, kad jai netenka gaišti daugybės laiko ir pirkti daugybės priemonių visam procedūrų kompleksui, kaip tai daro likusieji.

Be to, jos plaukų kokybė nei kiek nepablogėjo: Frančeskos sruogos turi sveiką ir gražią išvaizdą.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353