Suomijoje įstatymiškai įvedė dienos miegą darbe ir šis laikas apmokamas

1067
Patinka? Duok Like!

Nežinote, kaip motyvuoti darbuotojus dirbti dar produktyviau? Mokykitės iš suomių. Jie atliko specialią apklausą tarp daugybės kompanijų darbuotojų, kad sužinotų, ar tiesa, kad jie po dienos miego jaučia papildomą energiją ir norą dirbti.

Pasirodė, kad taip ir yra. O kadangi dienos miego nauda patvirtinta mokslininkų tyrimų, buvo nuspręsta leisti darbuotojams miegoti darbe neprarandant atlyginimo.

Kompanijose jau net atsirado miego instruktoriai, kurie rekomenduoja ilsėtis darbo metu nuo 15 iki 45 min.

Svarbiausia net ne užmigti, o pailsėti. Todėl konsultantai su malonumu veda atsipalaidavimo seansus, po kurių darbuotojai su naujomis jėgomis imasi darbo.

Toks požiūris į poilsį leidžia ne tik suteikti galimybę gauti žvalumo užtaisą, bet ir pagerinti santykius kolektyve.

Nebloga idėja, tiesa?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353