Šuo sėdėjo prie ligoninės lovos, laukdamas šeimininko, kurio jau nebebuvo tarp gyvųjų

340
Patinka? Duok Like!

Visiems žinoma fantastiška šunų ištikimybė, tai patvirtina daugybė istorijų. Tačiau kiekviena nauja tokia istorija paliečia širdį ir šunys nusipelno dar daugiau meilės.

Socialiniame tinkle, grupėje apie gyvūnus, vienas naudotojas rašo realias istorijas apie išgelbėtus keturkojus Naujajame Džersyje. Ir štai neseniai jis publikavo įrašą ir vieną fotografiją. Būtent ši nuotrauka ir jos paaiškinimas sukėlė kitiems naudotojams neįtikėtinas emocijas.

Musas kantriai sėdėjo šalia savo tėvo ligoninės lovos, laukdamas, kol jis grįš, nežinodamas, kad jo „tėtis“ mirė. Musą laikinai pasiėmė mūsų draugai ir jis labai sunkiai išgyvena tėvo netektį. Padėkite Musui rasti naujus namus ir šeimą, kurią jis galės mylėti.

Jo natūra – mielas laimingas berniukas. Jam tiesiog reikia žmonių, kurie jį mylės, kad padėtų jo širdžiai išgyti.

Jis – trimetis labradoras, dievina vaikus, tačiau neskirtas gyventi namuose su katėmis ar paukščiais.

Tačiau žmonės jam ypatingai svarbūs, berniukas juos myli! Taip smarkiai, kad bus geriau nepalikti jo visai dienai, jis labai atsidavęs ir smarkiai liūdi…

Jei jūs galite padėti jo širdžiai išgyti, suteikite jam namus ir savo meilę. Praneškite mums! Kartu išgydykime šią sudaužytą širdį.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353