Sudaužyta širdis. Po trejų metų gyvenimo prieglaudoje šuo palūžo ir neteko vilties

3684
Patinka? Duok Like!

Border kolis vardu Džesė – šuo sudaužyta širdimi.

Dar prieš 3 metus ji bandė išgyventi Tailando gatvėse, kur ją rado gelbėtojai ir išsiuntė į JAV. Kalytei atsirado realus šansas rasti šeimą, tačiau…to neįvyko!

Džesė iki šiol gyvena perpildytoje Niujorko prieglaudoje…Savanorė, vardu Betė Cimerman sako, kad į šunį skaudu žiūrėti. Ji palūžo ir jaučiasi vieniša dėl to, kad jau 3 metus gyvena prieglaudoje.

Kodėl gi mažylei kilo problemų su šeimos paieška? Pirmiausia, jai prireiks kažkiek laiko, kad užmegztų kontaktą su potencialiu įvaikintoju. Ji nepasiruošusi pasitikėti žmogumi pirmomis pažinties minutėmis.

Antra, ji atrodo niūrus ir piktas šuo, nors iš tiesų tai ne taip. Paprasčiausiai Džesė bijo nepažįstamų, o su prieglaudos personalu elgiasi visiškai kitaip, suprasdama, kad šie žmonės tai tikrai nepadarys jai nieko blogo.

Prieglaudos darbuotojai ir savanoriai padarė viską, kas įmanoma, kad padėtų gyvūnui. Jie sukūrė Džesei profilius gelbėjimo tinklapiuose ir pasakojo apie ją socialiniuose tinkluose.

Bet kas bebūtų daroma, į šunį vis tiek niekas nekreipia dėmesio. O juk Džesei jau sukako 9 metai…O kas blogiausia, šuo, atrodo, jaučia, kad niekam nepatinka. Ji nuleidžia snukį ir pečius, lyg susitaikydama su savo dalia.

Tris metus Džesė matė, kaip kiti šunys išvažiuoja namo. Praeitais metais ją neilgam buvo pasiėmusi viena iš savanorių – mergina, vardu Eni.

Tačiau tai truko tol, kol prieglaudoje vyko remontas. Kalytei taip patiko namų gyvenimas, kad ji nugrimzdo į depresiją, kai ją grąžino į prieglaudą.

Džesė dievina ilgus pasivaikščiojimus ir žaidimus su tais žmonėmis, kuriuos gerai pažįsta ir kuriais gali pasitikėti. Savanoriai vis dar nepraranda vilties, kad greitai atsiras žmogus, kuris sugebės įžvelgti šį nešlifuotą deimantą. Juk viskas, ko reikia Džesei – meilė ir kantrybė.

Greičiau jau ši mažylė taptų laiminga!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!