Štai ką reiškia ypatingas ryšys: dvynės pagimdė vaikučius 23 valandų skirtumu!

527
Patinka? Duok Like!

Apie tai, kad tarp dvynių egzistuoja ypatingas ryšys, jau daug pasakota ir rašyta. Seserys Temi ir Treisi King irgi nusprendė patvirtinti šią teoriją. Esmė tame, kad Oregono valstijos gyventojos pagimdė vaikus 23 valandų skirtumu.

Tiesa, vaikučiai pasirodė skirtingos lyties. Temi pagimdė sūnų pirmoji – birželio 25 5 ryto, o birželio 26 4 ryto gimė Treisi dukra.

Deja, dėl griežto karantino seserys negalėjo bendrauti tarpusavyje, tačiau Temi vis tiek po gimdymo nuėjo iki Treisi palatos, kad nors iš tolo pažiūrėtų į ją.

Nors Treisi 6 minutėmis jaunesnė už savo „vyresniąją“ dvynę, ji tikėjosi, kad pagimdys pirma. Treisi gimdymo terminas buvo birželio 20, o Temi – 28.

„Puiku nuostabu išgyventi nėštumo periodą kartu“,- pasakojo Temi. Pasak jos, jos su sese net nėštumo testus pasidarė vos vienos dienos skirtumu.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353