Ši morka ne tas, kas atrodo

1074
Patinka? Duok Like!

Bet koks veiksmas provokuoja atoveiksmį, kuris tuo stipresnis ir išradingesnis, kuo didesnis pradinis reiškinys. Paimkite nors tendenciją gaminti  visiškai sintetinę ir identišką natūraliai „mėsai be mėsos“ – kotletukus burgeriams iš sudėtingųjų chemikalų. Net gurmanas neatskirs nuo tikrų, nors de facto juose nėra nei gramo proteino. Kai kam tai pasirodė vienpusiška ir tada į pasaulį atėjo šita stebuklinga morka!

Skanėsto autorius – Džimas Teiloras, užkandinių tinklo Arby marketingo direktorius. Kartą jis paskambino vyriausiam kompanijos virėjui-novatoriui Nevilui Krou ir paklausė: o ką jeigu? Jei kiti prekiniai ženklai investuoja šitiek daug lėšų į pirkėjų apgaulę, išduodami krūvas apdirbtų daržovių už mėsos patiekalus, o šitie išvis mėsą išveja iš lėkščių, mes privalome atsakyti asimetriškai! Krou karštai palaikė idėją, pasiraitojo rankoves ir neužilgo pristatė bosui…morką?

lemurov.net

Iš išvaizdos – banali virta morka, skonio ji irgi tokio pat, ką patvirtino akli savanorių testai. Ir jie net nesuprato, kad čia nėra nė gramo augmenijos, neskaitant petražolių pundelio, imituojančio uodegėlę. Krou paėmė kalakutienos file, išvirė su prieskoniais, paskui nudažė džiovintų morkų miltelių pagalba ir iškepė. Gryna, naudinga morkos skonio mėsa!

Savo kūrinį du top-menedžeriai pavadino „Marrot“ nuo „meat“ (mėsa) ir „carrot“ (morka). Ir iškart sugalvojo naują brendą „Megetarians“, tiesiogiai išjuokiantį vegetarus. Kadangi šie nesibodi įsilaužti į mėsos parduotuves ir daryti ten betvarkę, trukdydami žmonėms valgyti mėsą, mėsavalgiai privalo atsakyti! Tegu ir su jumoru.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353