Ši mažylė gavo šansą gyventi

145
Patinka? Duok Like!

Turbūt ne visi žino, kad yra tokia profesija – veterinaras-neonatologas, kuris specializuojasi naujagimių žvėrelių-našlaičių gydyme. Šie kailio kamuolėliai patys išgyventi neturi jokių šansų ir reikia išskirtinės sėkmės, kad atsistotų ant kojyčių netgi su žmonių pagalba. Kaip tai nutiko su Laukinuke.

Susipažinkite, katytė, vardu Laukinukė (Wild). Čia jau ji neblogai atrodo.

O iš pradžių buvo kažkas tokio – baisaus, išsekusio ir apgailėtino.

Laukinukei pasisekė pakliūti pas neonatologę Sarą Tideman ir iškart gauti intensyvią terapiją. Pirmąjį maitinimą katytė gavo per zondą, tačiau jau antrą dieną pademonstravo cypsintį balselį ir pradėjo žįsti iš buteliuko. Be to, greitai išsiaiškino, kaip šį buteliuką laikyti ir nepaleisti, kol visko neišgers.

Sara maitino Laukinukę ir jos tokią pat sesutę kas 2 valandas, į mišinį pridėdama vis daugiau naudingų komponentų. Katyčių apetitas augo kasdien, bet tai ir nekeista – iš pradžių jos buvo išsekusios, vystymasis sutrikęs, o dabar ėmė priaugti svorio.

Net nesitiki, kokia murziukė ji buvo.

Paskutinis Laukinukės pasiekimas – ji pradėjo vaikščioti!

Laukinukė – viena iš nedaugelio kačiukų, kuriems labai nepasisekė gyvenimo pradžioje, bet paskui neįtikėtinai pasisekė patekti į teisingas rankas!


Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos.
Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą.
Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!