Sesuo nepanoro vestuvėse matyti brolio dėl katino

630
Patinka? Duok Like!

Viskas prasidėjo nuo to, kad vienas vaikinas nusprendė pažiūrėti filmą apie apokalipsę su pussesere ir jos sužadėtine. O paskui kompanija ėmė aptarinėti, ką darytų kiekvienas jų, jei tai nutiktų iš tiesų.

Pasirodė, kad vaikinas pasiruošęs pasiduoti, jei ateis pasaulio pabaiga. Bet tai ne taip smarkiai nuliūdino merginas kaip vaikino įsitikinimas tuo, kad jo katinas irgi neturi šansų išgyventi.

Su tuo pusseserė ir jos sužadėtinė kategoriškai nesutiko. Ir ėmė tikinti vaikiną, kad katinui bus geriau gyventi su tuo, kas galės pasirūpinti gyvūnu geriau.

Bet augintinio šeimininkas įsitikinęs, kad padarys viską kas įmanoma, kad jo katinėliui būtų komfortiška, atkreipiant dėmesį į tai, kad augintiniui reikalinga speciali priežiūra: jis neturi pusės dantų, todėl vaikinas rūpinasi, kad namuose visada būtų specialaus maisto jam.

Merginos liko labai nepatenkintos tokiu atsakymu ir net išbraukė vaikiną iš vestuvių svečių sąrašo.

Vaikinas, sužinojęs, kad istorija tapo populiari internete, pasidalijo savo numylėtinio fotografijomis. Ir šalia savo šeimininko jis atrodo visiškai laimingas.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353