Šeimininkas pirmąkart susitiko su savo mylimu šuneliu po insulto, juk mažasis draugas laiku atvedė pagalbą ir išgelbėjo jam gyvybę

348
Patinka? Duok Like!

Plaukiodamas valtimi netoli kranto Rudis Armstrongas staiga pajuto, kad negali kontroliuoti savo kūno, pagrinde pajudinti kairės rankos. Vyras iškart suprato, kad tai pirmasis insulto požymis, tačiau negalėjo pasiekti telefono, kad išsikviestų gydytojus. Su juo valtyje buvo ir jo šuo Bubu, kuris irgi suprato, kad šeimininkui darosi kažkas keisto. Rudis sutelkė visas jėgas ir lėtai paprašė šuns pakviesti vietinį žvejį Kimą, su kuriuo jie susitiko pakeliui prie vandens.

Protingas šuo iškart nurūko pildyti prašymo – čihuahua greitai rado Kimą ir vietoj to, kad meilintųsi jam, ėmė tempti vyrą prie valties. Pamatęs Rudžio būklę, jo pažįstamas iškart iškvietė greitąją pagalbą. Kol Rudis buvo ligoninėje, Kimas ėmėsi rūpintis Bubu.

Nepaisant amžiaus ir sunkaus insulto, laiku suteikta medicinos pagalba leido Rudžiui greitai atsistatyti.

Kelios savaitės ligoninėje vyrui buvo nelengvos, juk jis taip ilgėjosi savo augintinio. Pirmasis susitikimas įvyko, kai tik medikai leido Rudžiui išeiti į parką prie ligoninės.

Bubu iškart puolė prie šeimininko, pradėjo šokinėti iš džiaugsmo ir jį laižyti. Parke susirinko daugybėpacientų ir ligoninės darbuotojų, šeimininko ir jo šuns susitikimą daugelis stebėjo pro ašaras.

Nepaisant pergyvenimų, Rudis sugebėjo grįžti į savo kasdienį gyvenimą ir beveik kasdien juos su Bubu galima pamatyti jų mylimoje valtyje.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353