Šeimininkas apgavo haskius apsirengęs vilko kostiumu – pozityvus video

2511
Patinka? Duok Like!

Šeimininkas norėjo išgąsdinti haskius, bet tai ne taip lengva!

Vyras nepastebimai prislinko prie sofos, ant kurios gulėjo šunys, apsirengęs baltu vilko kostiumu…Kaip sureagavo haskiai – žiūrėkite mūsų video.

Šių dviejų šunų šeimininkas nusprendė papokštauti su jais: parduotuvėje nusipirkęs naują vilko kostiumą, jis apgavo savo haskius, kurių vardai Skai ir Kakoa.

Sulaukęs, kol šunys suguls ant sofos ir susidomės kauliukais, vyras apsirengė baltu kaip sniegas vilko kostiumu ir net pasipurškė specialia priemone, pašalinančia bet kokį kvapą, kad šunys negalėtų jo suosti.

Galiausiai Kakoa nusprendė tiesiog pabėgti, kad greičiau paslėptų savo kaulą, o štai Skai reakcija…Tai reikia pamatyti!

Kaip manote, kas buvo toliau? Paskui abu šunys, žinoma, ėmė žaisti su šeimininku vilko kostiumu,kadangi pažino jį. Žinoma iš kvapo, kaip gi kitaip pažinsi mylimą šeimininką!

Greičiau žiūrėkite mūsų video! Nepasigailėsite!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353