Šeima išgelbėjo valkataujančią katę ir padėjo jos kačiukui su kreiva letenėle.

467
Patinka? Duok Like!

Persikraustymo metu palikta katė atranda gerus žmones, kurie padeda jai su jos vada.
Praėjus metams po to, kai Pamela Amela su vyru persikraustė į naujus namus Meno valstijoje, jų kieme pasirodė valkataujančios katės – matyt, ankstesni šeimininkai iš aplinkinių namų, išsikraustę, paliko savo augintinius.


Pamela kreipėsi į kelias vietines organizacijas, bet niekas negalėjo jai padėti. „Aš dariau viską , kas mano jėgose, kad padėčiau šioms katėms. Mes jas primaitindavome, o žiemą kai kurias iš jų netgi atsinešdavome į namus, jei pavykdavo pagauti“, – sako Pamela.
Praeitais metais prie jų namų atklydo naujokė – valkataujanti nėščia katė. Sutuoktiniai suprato, kad turi jai padėti.


Spalio 24 dieną katė atsivedė du kačiukus, bet išgyveno tik vienas – mažylis su nuo gimimo sulenkta kojyte. Jį pavadino Liuksu, o mamą – Kete.
Mama Ketė šiek tiek bijojo, bet buvo labai laiminga, gavusi stogą virš galvos, juk jai reikėjo auginti mažylį. „Iš pradžių aš nepastebėjau jo kreivos kojytės, kol pirmą kartą nepaėmiau jo ant rankų“, – pasakoja Pamela.


Bet kačiukas pasirodė, kaip tikras nenuorama. Vos išmokęs vaikščioti, jis ėmė tyrinėti kambarį, pakeliui dūkdamas iš visų jėgų.


„Jo mėgstamas žaisliukas – mažas violetinis peliukas, o taip pat viskas, kas tik juda, – sako Pamela. – Kreiva kojytė nė kiek netrukdo Liuksui“.
Kai jis nebėgioja ir nesivaiko nematomų vabalų, jis apsikabina savo žmones ir užmiega jiems ant kelių arba pečių.


„Liuksas labai juokingas ir jo charakteris labai mielas – kaip jo nepamilti“, – sako Pamela.
Kalėdų išvakarėse kačiukui suėjo du mėnesiai.


Jis laimingas, sveikas ir pilnas meilės, jam ir į galvą neatėjo, kad jis kažkuo skiriasi nuo kitų, juk Liuksas bėgioja ir žaidžia lygiai taip pat, kaip ir kiti kačiukai.
Mamytė Ketė labai dėmesinga savo mažyliui ir taip pat pražydo šalia jo. Sutuoktiniai taip pamilo mamą ir sūnų, kad priėmė į savo šeimą.


Jie ir toliau globojo kačių bendruomenę savo rajone, tiekdami joms maistą, gultus ir stogą.
Ketė ir jos sūnelis Liuksas tie laimingieji, kuriems pasisekė rasti namus ir mylinčius šeimininkus.


Glėbesčiuodamasis su savo įtėviu, kačiukas murkia taip garsiai, kad skamba visas kambarys.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353