Retriveris Čiči neturi kojyčių, bet jis – žymiausias šuo-terapeutas Los Andžele

78
Patinka? Duok Like!

Kartą gailestingi žmonės iš lūšnynų kažkur Pietų Korėjoje išnešė maišą, kuriame gulėjo pusfabrikatis: dar gyvas, bet jau paruoštas suvalgymui šuo. Visos keturios kojos buvo sulaužytos, supūliavo ir išsivystė nekrozė, buvo beprasmiška jas gydyti. Kažkas pasiūlė iš gailesčio pribaigti vargšą, tačiau Čiči taip atsidavusiai vizgino uodegą ir žvelgė žmonėms į akis, kad tiesiog nekilo rankos.

Suluošintas Čiči letenas teko amputuoti, tačiau šuo turėjo tokią neįtikėtiną valią gyventi, kad pasveiko tiesiog akyse. Korėjoje vietos jam neatsirado ir gyvūnas išvyko už Atlanto, į Los Andželą, kur klesti gyvūnų prieglaudų verslas. Ten apie Čiči sužinojo Hauvelų šeima – pasak šeimininkės, ji nė nespėjo perskaityti šuns istorijos, o tik pamačiusi nuotraukoje jo akis, kai iškart suprato, kad privalo jį pasiimti ir prižiūrėti.

Tuo metu niekas nežinojo, ką daryti su šuniu, kuris neteko galimybės vaikščioti. Gerai, kažkaip šliauždamas judės po namus, bet čia ne gyvenimas. Ir tada buvo nuspręsta Čiči padaryti protezus, kas savaime tapo eksperimentu. Visus įmanomus įrenginius nukentėjusiems gyvūnams kuria visame pasaulyje, tačiau dar nebuvo precedento, kad šuo gautų iškart 4 dirbtines kojas ir išmoktų vaikščioti. Bet Čiči ir čia visus nustebino.

Vaikščioti, bėgioti, atnešti pagalį, žaisti kamuoliuku – visa tai Čiči daro jei ne taip mikliai, kaip sveikas šuo, tai bent jau su nuoširdžiu malonumu. Jis lyg atsisako laikyti save luošu, siekia gyventi pilnavertį gyvenimą, kas tiesiogine prasme užkrečiama.

Kai Čiči įtaką aplinkiniams pastebėjo pirmąkart, jį apmokė teikti psichologinę pagalbą ligoninėse ir senelių namuose. Ir tai turi kolosalų efektą!

Dabar Čiči turi daug darbo, jis lanko dešimtis žmonių, kuriems reikia pagalbos, ir vien savo išvaizda daro teigiamą įtaką, suteikia vilties ir pasitikėjimo. Jei šuo be kojų gali gyventi ir būti laimingas, tai pavyks ir man, ar ne?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!