Priešlaikinis gimimas: fotografas skyrė neišnešiotiems vaikams jautrų projektą

160
Patinka? Duok Like!

Daugybė vamzdelių, kaukės, įvairiausia medicininė įranga ir mažos rankytės, kojytės, mažytis svoris. Šiomis foto Redas Metotas demonstruoja, kiek daug teko patirti vaikams ir jų tėvams, kad gautų šiandieninį laimingą gyvenimą.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Nuotraukose pavaizduoti vaikai, kurie laiko rankose savo pačių foto, padarytas iškart po priešlaikinio jų mamų gimdymo. Kai kuriuose kadruose pavaizduoti mažyliai, kuriems gydytojai nepranašavo sėkmingo pasveikimo, tačiau jie sugebėjo išsikovoti gyvenimą.

Redas Metotas norėjo priminti visiems tėvams, kad šiuolaikinių technologijų dėka galima sėkmingai išslaugyti neišnešiotus vaikus.

Gydytojai ir įranga ne tik išgelbsti gyvybes mažyliams, kurie atėjo į pasaulį anksčiau laiko, bet ir daro juos pilnaverčiais sveikais žmonėmis, kurie niekuo nesiskiria nuo gimusių laiku.

Žiūrėkite foto, kurias padarė Redas Metotas.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353