Prieš 30 metų princas iš Ganos pamilo moldavų studentę ir išsivežė su savimi

2781
Patinka? Duok Like!

Kaip pasakė klasikas, visos laimingos šeimos laimingos vienodai. Tiesa, kartais, kad pasimėgautų ta pačia laime, tenka praeiti nemažą kelią ir įveikti aplinkos pasipriešinimą.

Oksanai ir Kenui viskas pavyko. Tai dabar sutuoktiniai iš Londono vienodai gimtomis laiko ir Moldovą, ir Ganą, o tėvai su džiaugsmu laukia jų svečiuose su anūkais. Tolimais 1992 metais, kai Kišiniovo nacionalinio universiteto studentai suprato, kad negali gyventi vienas be kito, merginos tėvai buvo kategoriškai prieš jų santykius.

Oksana – jauniausia dukra pedagogų šeimoje, tėvai tikėjosi, kad ji ištekės už kaime gerbiamų gydytojų sūnaus. Tačiau savo likimą ji sutiko pačią pirmą dieną bendrabutyje.

Mergina laukė apgyvendinimo, kai pro šalį ėjo užsieniečių studentų grupė. Tamsiaodis vaikinas pasisveikino ir kažką pasakė draugams, nemokėjusi angliškai pirmakursė nieko nesuprato. Tik po kelių metų ji sužinojo, kad Kenas pasakė – ši miela mergina bus mano žmona. O pradžioje jam teko pasistengti, kad pelnytų Oksanos palankumą.

Tačiau praėjus 2 mėnesiams po pažinties jie suprato, kad tiesiog sukurti vienas kitam. Kenas gavo diplomą anksčiau ir išvyko į Londoną, prieš tai pabuvojo tėvynėje, kad parodytų tėvams būsimos žmonos foto. O tuo metu merginos šeimai paskundė, kad ji turi romaną su tamsiaodžiu ir atvykusi ji pateko į apklausą. Šį savo gyvenimo momentą ji prisimena kaip patį tamsiausią, nors ir supranta, kad artimieji bandė apsaugoti ją nuo klaidų ir nusivylimų.

Nepaisydama konfrontacijos su tėvais, mergina išvyko pas būsimą vyrą. Tik praėjus 2 metams, po sūnaus gimimo, ji įtikino tėvus, kad laiminga ir nesigaili savo pasirinkimo.

Kartu jie praėjo ilgą, nelengvą prisitaikymo kitoje šalyje kelią, padarė karjerą. Oksanai teko pradėti mokslus iš naujo, patvirtinti diplomo nepavyko. Dabar ji dirba geriatrijos pensione, o jos sutuoktinis vadovauja klinikos skyriui.

Pora turi du sūnus, jaunesnysis Džeromas irgi pasirinko mediciną, jis planuoja tapti neurochirurgu. Vyresnysis Danielis – sėkmingas kibersportininkas, savo svajonę apie futbolą jis įkūnijo internetiniuose žaidimuose ir jau ne kartą gavo didelius honorarus už pergalę.

Oksana veda savo tinklaraštį apie laimingą skirtingų rasių santuoką, dosniai dalijasi pozityvu ir humoru su sekėjais, siūlydama neužsiciklinti ties problemomis, o semtis iš jų pamokų. Jie su vyru iki šiol patys artimiausi žmonės ir geriausi draugai.

Nepaisant visiškai priešingų charakterių ir įpročių, jie puikiai sugyvena. Kenas su žmonos tėvais kalba moldaviškai, o Oksana žavi vyro artimuosius Ganos šokiais ir nacionaline virtuve.

Jų sąjungoje viešpatauja harmonija, pagrįsta tarpusavio pagarba ir meile.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!