Praeitis

353
Patinka? Duok Like!

Neužsiciklinkite ant to, kas jau praėjo. Nuolatinis praėjusių įvykių, kurių patirtis pasirodė karti, prasukinėjimas toli gražu ne pačiu geriausiu būdu atsispindės jūsų gyvenime ir savijautoje. 

Jūs verčiate savo smegenis ir kūną iš naujo pergyventi tas destruktyvias emocijas, kurios jau senų seniausiai praėjo. Taip daryti nereikia.

Visa, kas įvyko – paleiskite ir judėkite toliau. Priimkite tai kaip „mokslą“ ir patirtį. Gyvendami praeityje jūs trukdote ne tik savo dabarčiai, bet ir ateičiai, o tai verčia mus kalbėti apie šią problemą.

Pyktis, nuoskauda, pavydas, neapykanta, nepateisinti lūkesčiai yra tai, kas sukelia mums dvasinį skausmą, kurio būtina išmokti atsikratyti.

Pyktį ir nuoskaudas geriausia paleisti tam, kad judėtumėte į priekį. Pavydą galima nuvyti suvokus vertę to, ką jau turite. O su nepateisintais lūkesčiais dar paprasčiau. Tai natūralu, kad žmonės gali laikas nuo laiko mus nuvilti ir vienintelis būdas likti nenusivylusiems kitais – nieko iš jų nesitikėti.

Pasakyti atrodo gana paprasta, tačiau ir iš tiesų tai ne taip jau ir sunku. Jūs turite kaip devizo laikytis minties apie tai, kad jūsų praeitis neturi nulemti jūsų ateities – gyvenkite dabartimi ir gyvenimas pasidarys geresnis. 

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353