Patarimas, kaip gerai išskalbti baltus apatinius

659
Patinka? Duok Like!

Mano pažįstamai tenisininkei būtent aspirino tabletė padėjo susidoroti su, atrodytų, paprasta, bet ne taip jau lengvai išsprendžiama problema. Šis vaistas, esantis kiekvienos virtuvės spintelėje, yra puiki alternatyva brangiems dėmių išėmėjams. Ir tik įsivaizduokite, būtent ši tabletė pasirodė besanti efektyvesnė.

Po daugkartinių ir dažnų skalbimų jūsų apatiniai geltonuoją? Dėmės neišsiskalbia ir apatiniai jau nebetenka savo pirminės idealios išvaizdos? Neverta pergyventi. Mano mamos paslaptis padės baltiems daiktams vėl spindėti. Būtinai pasinaudokite šiuo patarimu.

Kaip skalbti baltus drabužius

1. Nuostabiai balti drabužiai — tai visai nesunku! Ištirpink 5 aspirino tabletes (325 mg) aštuoniuose litruose šilto vandens. Užmerk baltus skalbinius šiame tirpale 8-ioms valandoms.

2. Galima pirmiau susmulkinti tabletes, taip jos greičiau ištirps ir aktyviau veiks.

3. Supilk keletą susmulkintų tablečių tiesiai į skalbimo mašiną. Šis būdas sugrąžins jūsų baltiems skalbiniams buvusį baltą tviskesį. O jei prieš skalbimą palaikysite skalbinius aspirino tirpale, tada išskalbsite – efektas bus pribloškiantis.

Dabar aš žinau, kaip išskalbti nemalonias geltonuojančias dėmes baltuose skalbiniuose! Aspirinas tapo nepakeičiama priemone mano namuose, nes jis nepažeidžia audinio, ir puikiai išskalbia purvą. Geriau už bet kokį baliklį. Rekomenduoju ir tau išbandyti, liksi patenkinta.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353