Paslaptinga kačių galia: kaip jos jaučia žmogaus ligas ir bando apie tai įspėti

7034
Patinka? Duok Like!

Įrodyta tai moksliškai ar ne, bet geriau įsiklausyti į tai, ką bando pasakyti jūsų katė.

Atminkite, katės – labai protingi gyvūnai!

Katės žymios savo abejingumu tam, kas vyksta aplink, ar ne? Bet ar tikrai joms vienodai, kokias emocijas išgyvena jų savininkai ir kokia yra jų sveikata?

Šiame straipsnyje jūs sužinosite, ar katės apdovanotos supergalia, leidžiančia joms pajusti žmogaus ligą.

Katės jaučia ligas: tiesa ar melas?

Kam skeptikui tikėti, kad katės jaučia ligas? Argi šie gyvūnai turi kokį antgamtinį gebėjimą? Ir kaip išvis gali padarai, nemokantys kalbėti, turėti tokį svarbų įgūdį?

Mes visada sakome, kad katės – stulbinantys gyvūnai. Jų dvasingumas išvystytas, o dar jos kaip joks kitas gyvūnas susijusios su mistiniu pasauliu.

Be to, jų ekstrasensorinis suvokimas yra gerai išvystytas, kas ir verčia mus tikėti kačių sugebėjimu jausti ligas ir net mirties artėjimą.

Jei tam, kad įrodytume šį kačių gebėjimą, reikėtų įvardinti tik vos vieną kažkurį aspektą, mes pasakytume: jos susitelkusios į dabartį. Ar jūs pastebėjote, kad katės visada ramios ir tylios? Esmė tame, kad jos yra permanentinėje meditacinėje būsenoje.

Visi mes žinome, kad meditacija ir suvokimas atneša protui palengvėjimą, leidžiantį susitelkti ties tikrai svarbiais dalykais.

Turbūt būtent kačių proto atsparumas įvairiems blaškantiems faktoriams ir suteikia jam sugebėjimą pastebėti rimtesnius dalykus, tokius kaip žmogaus liga.

Uoslė – jų supergalia

Be dvasinių ir ekstrasensorinių sugebėjimų,katės turi dar vieną supergalią – uoslę. Todėl jos lengvai nustato ligos atėjimą ir emocijų pasireiškimą dar iki tol, kol apie jas sužinosite jūs patys. Bet kaip būtent tai vyksta?

Mūsų kūnas pastoviai keičiasi. Mes kvėpuojame, mūsų venomis bėga kraujas, o organizme pastoviai gaminasi hormonai.

Jei normalus žmogaus kūno funkcionavimas pažeidžiamas, jis išskiria medžiagas, kurių atsiradimą ir jaučia katės uoslė. Štai jums ir svari priežastis patikėti tuo, kad katės jaučia ligą pas žmogų.

Uoslė, kaip ir sensorinis suvokimas – tai svarbūs katės instrumentai nustatyti, ar žmogus serga.

Kačių savininkai dabar pasakytų, kad augintiniai juos ignoruoja, kai juos garsiai šaukia, tačiau iš tiesų jie viską girdi ir žino.

Jei jums peršalimas ar gripas, tai nustatyti, kad katė žino apie jūsų ligą, galima iš to, kad ji pastoviai vaikšto aplink jus.

Jūs galite manyti, kad tokiu būdu jūsų numylėtinis taip išreiškia savo meilę, tačiau iš tiesų toks elgesys gali rodyti pakilusią jūsų kūno temperatūrą ir gyvūno norą tuo pasinaudoti.

Tuo metu, kai dalis savininkų įsitikinę, kad jų katės tiksliai nustato, kada jų savijauta bloga, yra ir tokių, kurie tvirtina, kad naminiai gyvūnai padėjo jiems nustatyti vėžį ir kitus rimtus susirgimus.

Šiuo metu neegzistuoja jokių tyrimų ar įrodymų, patvirtinančių šį faktą, tačiau turbūt daugelis girdėjo istoriją apie tai, kaip vyras iš Kanados tokiu būdu savo plaučiuose rado didžiulį auglį.

Viskas todėl, kad katė ištisas dienas kniaukė, gulėdama jam ant krūtinės.

Dar vienas įdomus atvejis nutiko moteriai iš Tenesio, kuri nusprendė eiti išsitirti po to, kai katė ėmė šokinėti ant vienos iš jos krūtų. Diagnozė – krūties vėžys. Ankstyvos diagnostikos ir katės dėka moterį pavyko išgelbėti.

Įrodyta tai moksliškai ar ne, bet geriau įsiklausyti į tai, ką bando pasakyti jūsų katė. Atminkite, katės – labai protingi gyvūnai!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353