Pasimetęs katinas grįžo į šeimą po 10 metų

276
Patinka? Duok Like!

Rudai baltas katinas, vardu Haris, netikėtai dingo iš savo namų sodo Greit Jarmute, Safolko grafystėje 2008 metais. Jo savininkas, 39 metų Markas Solsberis, jau ir netikėjo, kad kada nors pamatys Harį ir susitaikė su jo dingimu.

Tačiau 2018-ųjų pradžioje Harį rado Ipsviče, už 60 mylių nuo jo namų.

Katinas visus tuos 10 metų ar didžiąją jų dalį pragyveno pagyvenusio vyro namuose, kuris sausį mirė ir katiną po to atvežė į prieglaudą. Ten Hariui netikėtai rado mikročipą, kur buvo nurodytas jo ankstesnio šeimininko adresas.

Kai Haris dingo, jis buvo dar visai kačiukas, tačiau Markas spėjo įdėti jam mikročipą, kuris dabar ir pasitarnavo. Kai Markui pasakė, kad rado jo katiną, vyras ilgai negalėjo patikėti šia naujiena, bet paskui visgi nuvažiavo katino ir veterinarijos centrą Blue Cross, kur jis buvo laikomas.

Haris gerai atrodo, senukas juo gerai rūpinosi, o Markas galvojo, kad visus tuos metus jo katinas bastosi gatvėmis.
Dabar katinas Haris laikinai gyvena su Marko mama, kadangi pats Markas išvyko komandiruotėn į Japoniją. Bet kai jis grįš, pasiims katiną pas save.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353