Paralyžiuotas kačiukas, vardu Aviža, ėmė taisytis, jis vėl pradeda jausti kojytes

558
Patinka? Duok Like!

Šis mažas pilkas kačiukas, vardu Aviža, patyrė rimtą stuburo traumą. Šeimininkai nunešė jį į prieglaudą, kadangi neturėjo supratimo, kaip teisingai juo rūpintis. Juk jis visiškai negalėjo judinti užpakalinių kojyčių.

Prieglauda susisiekė su zooapsaugininkais iš Nova Cat Clinic, kurie turėjo specialiai sukurtą pagalbos sergantiems kačiukams programą.

„Patekęs pas juos, kačiukas visiškai nejautė kojų, negalėjo nei stovėti, nei sėdėti“,- pasakoja veterinarijos gydytoja Elen Karoca.

Tačiau Aviža savo išvaizda iš pirmo žvilgsnio pakerėjo centro darbuotojus. Elen asmeniškai ėmėsi mažylio gydymo ir kontroliavo kiekvieną žingsnį.

Kačiukui buvo skirta lazerinės terapijos ir elektroakupunktūros procedūra. Jos dėka kojyčių jautrumas po truputį pradėjo grįžti.

Darbuotojai taip pat pastebėjo, kad jis ėmė jas ištiesti, kai jam kasė pilvuką.

Aviža ir anksčiau buvo labai gyvybingas kačiukas, o dabar prie šios savybės prisidėjo ir aktyvumas. Žinoma, jis dar negali normaliai bėgioti ir judėti, bet gydytojai įsitikinę, kad pas jį viskas priešaky.

Veterinarai prognozuoja greitą galūnių judrumo atsistatymą, nors iš pradžių net kalbos nebuvo apie tokią neįtikėtiną sėkmę.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353