Kad suprastumėte, kam jūs iš tiesų rūpite, o kas šiaip nusprendė pabūti laikinai jūsų gyvenime, jums reikia kelioms dienoms pradingti. Taip jūs suprasite ne tik tai, kiek jūs reikalingi kitiems žmonėms, bet ir kiek reikalingi savo artimiesiems.

Ir štai ji nusprendė išbandyti šį būdą. Ir  žinote, savo išvadas ji padarė. Tris dienas ji buvo visiškai atsiskyrusi nuo išorinio pasaulio. Šios visiško atsiskyrimo ir kuklios vienatvės visai pakeitė jos gyvenimą ir pakeitė jos nuomonę apie daugelį dalykų.

Ji pasitraukė iš interneto, jos negalima buvo surasti nė viename socialiniame tinkle. Ji išjungė mobilųjį telefoną, kad niekas negalėtų jai paskambinti. Ji nenorėjo atsakinėti į skambučius ir rašinėti pranešimų nereikalingiems žmonėms.

Ji norėjo atsitraukti, nukreipti dėmesį, pailsėti, bet viskas, kuo buvo persunktos jos smegenys, tai žmonių kiekis, kurie ja rūpinosi, dėl jos nerimavo, praleistų skambučių kiekis nuo draugų ir artimųjų.

Taip pat ji galvojo, kiek ji turės aiškintis artimiesiems, kas jai nutiko ir kodėl ji pradingo tokiam ilgam laiko tarpui. Nes paprastai ji taip nesielgdavo.

Ji užsiiminėjo savo reikalais, vaikštinėjo, linksminosi, nenustodama galvoti – savos mintys buvo su ja.

Pagaliau atėjo ta diena, kai ji susiruošė įjungti telefoną.

Ji paėmė telefoną, įjungė jį ir pamatė 19 praleistų skambučių ir tiek pat žinučių.

Ji nenustebo, nes kitaip ir negalėjo būti. juk negali jos taip paprastai pamiršti tie, su kuo ji bendravo visą gyvenimą. Ji atidaro telefoną, o ten visi skambučiai nuo vieno vienintelio abonento.  Nuo to, kuris niekada negalės palikti bėdoje arba išduoti. Nuo mamos.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.