Svajonės pildosi. Kiekvienas iš mūsų nori keliauti, bet ne kiekvienas gali tai sau leisti. Mes taupome pinigus, vildamiesi važiuoti prie jūros. Bet štai pavyzdžiui, vienos kurortinės salos valdžia pasiruošusi tris metus išlaikyti šeimas, kurios gyvens saloje, o po trejų metų šioms šeimoms bus suteikti įvairūs bonusai tuo atveju, jei jos liks ten gyventi.

Graikijos sala Antikitera – kurortinė vietovė, kažkodėl pamiršta turistinių agentūrų. Ji yra netoli turistų mylimos vietos – Kretos salos. Saloje labai ramu ir tylu. Ir tai nenuostabu. Juk jos populiacija sumažėjo iki 20 žmonių. Čia yra visko ramiam poilsiui: graži gamta, saulė, vaisiai, jokio nereikalingo triukšmo ir, žinoma, jūra. 

O ko gi dar reikia laimei?

Tačiau jei sala bus tuščia, ji bus laikoma laukine teritorija. Kad to išvengtų, valdžia nusprendė mokėti tiems, kurie paliks neramų miesto gyvenimą, atvyks ir liks čia gyventi – šiltai, jaukiai ir pozityviai. Pageidautina, kad atvyktų su šeimomis, geriau su vaikais, juk jų čia visai neliko.

Ir ši sistema suveikė. Į Antikiterą atsikraustė jau kelios šeimos. Ir pirmąkart per daugelį metų saloje galiausiai atsidarė mokykla.

Valdžia moka atvykėliams 560 $ per mėnesį trejų metų bėgyje. Be to, yra daug kitų lengvatų: žemės sklypas sodui ar verslui ir kita.

Štai ji – ideali galimybė atitrūkti nuo buities ir gyventi prie jūros. Reikia tik surizikuoti. Juk tokia galimybė pasitaiko ne kasdien. 

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353