Pagrindinės priežastys, kodėl šunys mėgsta miegoti su šeimininku

6498
Patinka? Duok Like!

Visi šunininkai dalijami į du tipus: kai kurie jų leidžia savo numylėtiniams miegoti su jais vienoje lovoje, o kiti, priešingai, negatyviai žiūri į miegą kartu. Vienintelės teisingos nuomonės čia nėra.

Tačiau čia svarbu nuo pat pradžių gyvūnui nustatyti aiškią taisyklę ir jos laikytis. Pavyzdžiui, jei šuniui negalima gulėti šeimos narių pataluose, tai nereikia daryti retų išimčių, prieštaraujančių šeimininko sprendimui.

Šunys mėgsta, kai jų savininkai dalijasi su jais minkštu ir patogiu guoliu. Tam yra kelios priežastys.

1. Pats šeimininkas leidžia ilsėtis ant jo lovos.

Daugelis šunininkų rodo lojalumą savo numylėtiniams, kol šie dar maži. Tačiau kai šuniukas išauga į didelį šunį, šeimininkai dažniausiai nenori dalytis savo lova, nepaisydami susiformavusio augintinio įpročio. Šiuo atveju būtina parodyti kantrybę ir atpratinti šunį lipti į lovą, bet jokiu būdu jo nebarti.

2. Šuniui reikia šilumos.

Atėjus šalčiams daugelis šunų, ypač dažnai šąlantys, siekia papulti į šiltus šeimininko patalus. Jei jūs neplanuojate miegoti kartu su šuniu, rekomenduojama kaip reikiant apšiltinti gyvūno gultą, pašalinti visus skersvėjus ir užtikrinti namų šildymą.

3. Dėmesio trūkumas.

Dėmesio trūkumas irgi gali tapti priežastimi, dėl kurios šuo norės miegoti mylimo žmogaus lovoje.

Pavyzdžiui, jei šeimininkas visą dieną praleidžia darbe, gyvūnas gali pasijusti nuskriaustas. Tokiu atveju reikia pasistengti skirti šuniui kaip galima daugiau laiko, pavyzdžiui, būti su juo kartu net užsiimant savo reikalais.

4. Augintinis jaučia baimę.

Kai kuriose situacijose šuo gali bijoti. Pavyzdžiui, atsiradęs namuose kūdikis gali bauginti gyvūną, dėl ko jis panorės pasislėpti šeimininko pataluose ir pajusti jo apsaugą.

5. Šuo nori apginti šeimininką.

Pasižymėdami gerai išvystytu sargo instinktu, keturkojai stengiasi pastoviai būti šalia savo šeimininkų, net naktį, kad užtikrintų jų saugumą.
Jei jūs vis tiek nenorite, kad šuo lįstų į jūsų lovą, rekomenduojama dresuoti jį nuo mažų dienų ir būtinai pašalinti visas galimas priežastis, dėl kurių šuo atsisako miegoti savo gulte.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353