Neurochirurgas Vladas Siurea papasakojo viską, ką reikia žinoti apie jūsų smegenų stimuliacijos ir poilsio metodus.

„Kaip neurochirurgas, aš dažnai matau savo pacientų veiduose kančią. Neurochirurginis įsikišimas baugina juos dar labiau, nei pačios problemos. Ir tai normalu.

Smegenys – tai ne tas organas, kurį mes galime kontroliuoti. Galbūt jūs ir nežinote, bet smegenims taip pat reikia poilsio ir dėmesio“,-sako jis.

Atostogų ar šaltojo sezono metu mums kyla pagunda leisti sau daugiau: valgyti per daug, gerti per daug, naktimis sėdėti prie kompiuterio , daug rūkyti ( tai,žinoma, liečia ne visus), piktnaudžiauti kava…

„Smegenys niekada nemiega,bet yra kai kurie būdai leisti joms pailsėti ir stimuliuoti jas. Taip, smegenims reikia pozityvių stimulų“ – aiškina neurochirurgas ir profesorius.

Būtent todėl gydytojas rekomenduoja miegoti be mobiliojo telefono netoliese.

Ryte jūs turite žiūrėti į dangų ar tiesiog mėgautis peizažu, kad stimuliuotumėte jūsų regos centrus, klausytis melodijų, kurios kelia jums nuotaiką ir gerti vandenį iškart pabudus.

Valgykite saikingai, kadangi skrandis per smarkiai apkrauna smegenis. Rekomenduojama gerti raudonąjį vyną, todėl kad jis padeda išvalyti kapiliarus smegenyse, bet neįsijauskite, kadangi alkoholis atakuoja nervines ląsteles.

Mažiau televizoriaus (neleiskite smegenims tapti naujienų auka).

„Ir jei jūs rūkorius, tai kartą per savaitę surenkite smegenims iškrovą. Nusipirkite vieną tikrai kokybišką ir gerą cigarą. O dėl pakelio cigarečių per dieną – kategoriškai ne!“- pridėjo Vladas Siurea.

Neurochirurgas pataria skirti mums laiko sau. Raskite tylą, sutvarkykite mintis ir padovanokite sau kokį nekaltą džiaugsmą. Rūpinimasis savimi taip pat atneša naudą jūsų neuronams.

Džiaugsmas – tai tikras maistas smegenims! Pasiruošę pakeisti savo įpročius?


Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos.
Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą.
Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.