Nereikia ieškoti princo

181
Patinka? Duok Like!

Žanai asmeniniame gyvenime nesisekė. Ji iš tų žmonių, kurie savo galvoje turi idealų sau skirtojopaveikslėlį. Tai turi būti, žinoma, aukštas, gražus blondinas žydromis akimis, atsakingas ir rimtas, pasiturintis ir dosnus. Aišku, kad neįmanoma rasti žmogaus, kuris atitiktų visus kriterijus.

„Viskas arba nieko“ – tai apie Žaną, todėl tie gerbėjai, kurie nors truputį skyrėsi nuo jos idealo, būdavo begailesčio atstumiami. Tai tęsėsi gana ilgai, kol vieną dieną ji nesutiko Kosto.

Visiškos priešingybės to paveikslėlio iš jos svajonės. Tai buvo apkūnus, linksmas ir lengvai bendraujantis vaikinas, tokius dar vadina kompanijos siela. Tokių žmonių išvaizda niekuo neišsiskirianti, dažnai neatitinkanti grožio standartų. Tačiau charizma ir pasitikėjimas savimi yra tai, kas gali užtemdyti bet kurį nuobodų gražuoliuką.

Žana su juo susipažino vakarėlyje pas draugę. Kostas atsitiktinai aplaistė ją kokteiliu. Jos suknelė buvo sugadinta, iš pykčio mergina šliūkštelėjo į jį savo gėrimą. Vaikinas tik nusišypsojo ir viską nuleido juokais.

Iš netikėtumo Žana sutriko ir sukikeno. Žodis po žodžio ir taip jie praplepėjo visą vakarą.

Mergina, pamiršusi dėmę, kvatojo iš visos širdies, o jos naujasis bičiulis tuo buvo labai patenkintas. Jie pasikeitė kontaktais ir tęsė bendravimą internetu.

Pagaliau Žana susirado draugą, su kuriuo buvo galima kalbėtis apie kvailystes ir juoktis iš širdies. Tačiau po kurio laiko mergina suprato, kad jaučia jam kai ką daugiau, nei šiaip draugiškus jausmus. Kaip keista, juk Kostas buvo visiška jos idealaus vyro priešingybė.

Apkūnokas, garbanotas tamsiaplaukis vaikinas, kurio niekaip negalima pavadinti rimtu. Bet tai buvo būtent tas žmogus, kurio jai reikia. Ir mergina puikiai tai suprato. Ilgai negalvojusi, ji paskyrė Kostui susitikimą.

Eiti Žanai nesinorėjo, delnai prakaitavo, kojos tapo kaip vatinės. Seniai nejuto tokio jaudulio.

Atvykusi į susitikimo vietą ji pamatė Kostą su gėlių puokšte. Pamatęs merginą, jis nusišypsojo ir ištiesė jai puokštę.

Mergina tiesiog stipriai jį apkabino. Jie buvo įsimylėję vienas kitą ir tai buvo aišku be žodžių.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353