Nepaprasta močiutė: 46 metų moteris pagimdė savo dukters vaiką

236
Patinka? Duok Like!

Australijos gyventoja, 46 metų Tereza Hohenhaus tapo surogatine savo dukters vaiko motina. Dukra pati negalėjo išnešioti vaiko.

Elis Hohenhaus susirgo leukemija, būdama ketverių. Po remisijos liga kirto dar ir devynerių.

Dabar jai 25 ir ji negali turėti vaikų dėl ligos ir gydymo pasekmių.

Tiksliau, ji gali pastoti, tačiau pirmasis nėštumas baigėsi persileidimu 15-ą savaitę.

Gydytojai pasakė, kad Elis nelemta išnešioti nė vieno vaiko.

Jos mama pasišovė tapti surogatine motina savo pačios dukrai. Per savo gyvenimą ji pagimdė 5 vaikus, o taip pat buvo dar 50-ies globėja.

„Aš, tiesa, abejojau, ar aš ne per sena nėštumui, tačiau norėjau matyti savo dukterį laimingą“,- sako Tereza. – Aš kelis kartus vos nepraradau savo mergaitės, kai ji sirgo vaikystėje ir kai tragiškai baigėsi jos pirmas ir paskutinis nėštumas. Aš norėjau padaryti dėl jos svarbiausia, ko jai reikėjo“.

Elis buvo kartu su mama gimdymo metu, o fotografė įamžino visą šią įsimintiną dieną.

„Aš nerimavau, kaip pakelsiu gimdymą ir kaip tuo momentu elgsis Alisa. Tačiau viskas įvyko labai gražiai ir jautriai“,- pasidalijo laiminga močiutė.

„Tai buvo geriausias viso mano gyvenimo momentas“,- prisipažino Tereza.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353