Nepaisydama savo silpnumo, gatvės katė iš paskutiniųjų šildė savo kačiukus

312
Patinka? Duok Like!

Pūkuotą katę, apsivijusią aplink mažus kačiukus ir šildančią juos savo šiluma, pastebėjo gatvėje.

Rūpestingi praeiviai nepajėgė palikti mielos šeimynėlės likimo valiai – katę ir kačiukus perdėjo į šiltą dėžę ir nunešė į artimiausią gyvūnų prieglaudą.

Savanoriai išrinko katei Priscilos vardą ir iškart pastebėjo jos ypatybes – netaisyklingą sąkandį ir iškritusius dantukus. Dėl šių defektų 7-metės katės liežuvis visada truputį kyšo iš burnos. Tačiau tokia ypatybė Priscilos negadina, o tik suteikia jai savitumo.

Prieglaudos darbuotojai pastebėjo, kad mama Priscila rūpinasi kiekvienu kačiuku, labai dėmesinga mažyliams ir skiria jiems daugybę laiko nepaisant to, kad pačiai katei reikia priežiūros ir gydymo.

Žmonėms Priscila irgi pasirodė esanti labai švelni.

Po būtino gydymo katė su savo mažyliais išvyko į laikinąją globą. Šeimynėle rūpintis ėmė mergina, vardu Kaila, ir greitai ir katė, ir kačiukai prie jos priprato.

Kai tik kačiukai truputį sutvirtėjo ir jiems nebereikėjo mamos kiekvieną minutę, Priscila parodė save dar ir kaip labai aktyvi ir žaisminga katė. Ji mėgavosi tiek poilsiu, tiek ir savo dabartinės šeimininkės švelnumu bei globa.

Visiems kačiukams jau spėjo parinkti naujus šeimininkus ir jie išvyko į naujus namus, dabar savanoriai ieško šeimos ir pačiai Priscilai ir panašu, kad katė pati su nekantrumu laukia dienos, kai galės gauti šeimą.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353