Tikriausiai niekas nepaneigs, kad tam, kad taptum mama, reikia savyje išvystyti ypatingus sugebėjimus, kurie paprastiems žmonėms jų įprastame gyvenime praktiškai nepasiekiami. Dažniausiai tai tiesiog išsireiškimas, bet neseniai, Kolumbijos mieste Medeljin, atsitiko incidentas, priverčiantis krūptelėti iš siaubo ir apsiverkti iš susižavėjimo. Tiesiogine to žodžio prasme mama spėjo išgelbėti savo mažylio gyvybę, pagaudama jį bekrentantį iš ketvirto aukšto.

Klausimai apie tai, kas kaltas, kaip tai įvyko, nereikalingi, ir taip viskas puikiai matosi. Vaikai yra vaikai. Jis nebuvo išdykęs, bėgiojantis, neišdykaudavo. Atvirkščiai, jei įsižiūrėsi, vaikas atsargiai atsiklaupia keturiomis ir ištiesia rankytes. Jis galvoja, kad milžiniškame Monserrate pastate, kur vien tik stiklas ir betonas, ir tarp ranktūrių kažkas yra. O ten – tuštuma! Kur iškart ir prasmenga mažylis.

Jei  išstudijuotumėte filmuko chronometražą, šiurpuliukai nubėga per odą. Nuo momento, kai vaikas persivertė į priekį, iki momento, kai jau pati mama pakibo ant ranktūrių, praeina sekundė! Patikrinkite patys. Per tą sekundę super mama spėjo pastebėti pavojų, sureaguoti, šokti ir, jau faktiškai skrydyje, pagauti sūnų už kojytės. Paprašykite profesionalaus gelbėtojo pakartoti tai su manekenu – vargu, ar pasiseks.

Jei mama būtų uždelsusi, mažylis būtų nukritęs iš 4 aukšto. Tai virš 10 metrų. Pasekmės akivaizdžios. Bet tam ji ir mama, kad turėtų ypatingų sugebėjimų – gelbėti savo vaikus bet kokiomis aplinkybėmis.

Komentarai apie tai, kad reikėjo nė sekundei nepaleisti vaiko, arba, kad visus balkonus reikia aptverti tinklu, tegu lieka nepasakyti. Maži vaikai – neįtikėtinai greiti, vikrūs ir nerūpestingi sutvėrimai. Juos reikia nuolat stebėti. Šiai mamai labai pasisekė, kad viskas baigėsi būtent taip. Saugokite visas pasaulio mamas, jos to nusipelno.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353