Motina atstūmė „nevykusį“ kumeliuką, bet jis rado kitą šeimą

466
Patinka? Duok Like!

Mažylis Pibodis gimė visiškai smulkutis. Kumelė iš pradžių bandė maitinti kumeliuką, tačiau jis nepasiekė motinos tešmens ir ji jo atsisakė.

Būdamas pusantro mėnesio Pibodis yra nedidelio šuns ūgio ir sveria apie 8 kg. Mažylis gimė su regos ir klausos defektais, silpnomis kojytėmis ir deformuotomis kanopomis.

Po veterinaro apžiūros šeimininkas nusprendė užmigdyti aiškiai ligotą gyvūną.

Apie mažytį kumeliuką sužinojo San Diego, Kalifornijos valstija, gyventoja. Ji išgelbėjo mažylį, pasiėmė jį į savo namus, įveikusi pusę šalies furgonu. Faith Smith turi nedidelę fermą ir keletą arklių.

Tačiau kumeliukas gyvena savo geradarės namuose, miega ir žaidžia su jos šunimis. Iš pradžių jis visų bijojo, bet jau priprato prie šeimininkės ir kitų fermos gyventojų.

Pasak moters, arklys namuose – nesąmonė, tačiau Pibodžio atveju palikti jį lauke – reiškia pamerkti mirti.

Nepaisant veterinaro būgštavimų, kumeliukas palaipsniui stiprėja , jis pradėjo geriau matyti ir girdėti.

Mažylio žandikauliai pastebimai susilygino, jis ryžtingiau žingsniuoja. Misis Smith tikisi, kad naujasis augintinis su laiku pasivys savo bendraamžius, na o jeigu ne, jam visada atsiras vietos jos namuose ir širdyje.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353