Moteris štai jau 18 metų gyvena miške visiškoje vienatvėje

16731
Patinka? Duok Like!

Ar jūs galėtumėte dabar, 2020 metais, pragyventi nors metus be elektros, interneto ir mobiliojo telefono?

O štai 58-erių metų Velso gyventoja savanoriškai nusprendė palikti civilizaciją  ir persikelti į mišką prieš 18 metų. Vietinė spauda pavadino atsiskyrėlę „moterimi-hobitu“. Ema Orbach pati sau pasistatė (teisingiau išrausė) namą, o maitinasi ji  produktais, kuriuos išaugina savo darže.

Jos nedideliame ūkyje yra pora arklių, trys ožkos ir septynios vištos. Lūšna padaryta iš purvo ir arklių ekskrementų mišinio.

Sienos padarytos iš šiaudų. Orbach sako, kad arklių mėšlas erzina ją žymiai mažiau, nei, pavyzdžiui, losjono po skutimosi kvapas.

Atsiskyrėlė sako, kad gyvena be rūpesčių ir sočiai. Ji beveik nekontaktuoja su visuomene. Tik retai, kai jai norisi pasilepinti saldumynais, Ema traukia į artimiausią miestelį.

Čia parduotuvėje ji perka sau šokoladuką.

Moteris gali savarankiškai prisikapoti malkų, o vandenį ji nešasi iš upelio, kuris teka už šimto metrų nuo jos lūšnos. Tarp kitko, jos miško namelis turi pavadinimą – „dvasių šalis“. Vakarais Valų palikuonė linksminasi grodama keltų arfa. Gulti Orbach eina gana anksti – pusę aštuonių vakaro.

Ema pasakoja, kad susiliejimas su gamta jai padėjo pamiršti stresą. Miške tiesiog nėra faktorių, kurie galėtų jį kelti.

Kartais pas Emą ateina į svečius jos vaikai ir anūkai.

Orbach juos pasitinka su džiaugsmu. Viena, kad moteris prašo giminaičių ateiti be jokių įrenginių.

Išmaniuosius telefonus ir kompiuterius Ema prašo palikti kur nors namie ar mašinoje.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!