Moteris jauniausiai dukrai ir anūkams sukūrė vaikų aikštelę kieme: išėjo didingai

245
Patinka? Duok Like!

Karantino metu daugeliui žmonių atsirado daug laisvo laiko. Visi leido jį skirtingai. Kažkas gulėjo ant sofos ir žiūrėjo televizorių, o kažkas dirbo iš peties. Šios istorijos herojė jauniausiai dukrai ir anūkams sukūrė vaikų aikštelę kieme. Vaikai buvo sužavėti, pamatę daugiaaukščius žaidimų namelius galiniame kieme.

Įdomi idėja

Močiutė ir 5 vaikų mama norėjo pastatyti žaidimų namelį, kuriame vaikučiai galėtų leisti laisvą laiką. Tačiau moteris suprato, kad klausimą reikia spręsti nestandartiškai. Įprastas žaidimų namelis negalėtų sutalpinti šitiek vaikų, todėl idėjos ieškoti ji nusprendė internete.
Megan pasakė, kad ji jau turi 7-metę dukrą, 2 anūkes ir dar viena turi greitai gimti. Ji norėjo pastatyti žaidimų aikštelę, kurioje užtektų vietos visiems vaikams.

Megan rado 3 žaidimų namelius, sujungė juos medinėmis sijomis ir viską nudažė. Kol moteris realizavo savo projektą, visi vadino ją beprote, bet greitai nesupratimą pakeitė susižavėjimas.

Vietos užteks visiems

Žaidimų namelis susideda iš poros dviaukščių sekcijų, kurios per vidurį sujungtos ilga sija. Kiekviename jų yra kalnelis, kuriuo vaikai galės nučiuožti žemyn.

Yra platformos su laivo ratu ir dėžėmis, o taip pat daug vietos viduje linksmiems žaidimams, nakvynėms ir skaitymui tyloje.

Žaidimų nameliai, kurie iš pradžių buvo tamsiai rudi, kainavo nelabai pigiai, net naudoti. Moteriai teko sumokėti po 500 dolerių už kiekvieną didelį namą ir 60 – už mažą.

Tačiau visos išlaidos, pasak Megan, atsipirko šimteriopai. Dabar jos dukra yra visiškai sužavėta. Ji dievina naująją aikštelę ir daug laiko praleidžia lauke. Dabar sunku ją partempti namo, nors anksčiau buvo visiškai atvirkščiai.

Visas projektas užėmė savaitę

Nors statinys atrodo didžiulis, Megan pasakė, kad jai prireikė vos savaitės, kad viską apipavidalintų ir nudažytų.

Tai reiškia, kad vaikams nereikėjo ilgai laukti. Iškart pasibaigus statyboms jie galėjo eiti į aikštelę.

Megan pasakė, kad šis projektas atnešė naudos ne tik jai, bet ir vaikams. Sėdimas gyvenimo būdas niekam ne į naudą, todėl moteriai reikia daugiau judėti. Karantino metu jai atsirado tokia galimybė. Megan ne tik pagerino savo būklę, bet ir pradžiugino vaikus bei anūkus nauja žaidimų aikštele. Dabar jie daugiau laiko praleidžia kartu gryname ore.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353