Milžiniškas bangininis ryklys sučiupo nardytojui už kojos. Bet pasirodė, kad jis prašė pagalbos!

5437
Patinka? Duok Like!

Apie ryklius egzistuoja daugybė prieštaringų duomenų. Vieni tyrinėtojai mano, kad tai negailestingas plėšrūnas, kuriam tas pats, kas jo grobis. Kiti mokslininkai tikina, kad rykliai neėda žmonių, o tik ragauja jų skonį.

Bet kuriuo atveju, šimtų užpuolimų, kuriuose žmonės neišgyvena, pakanka, kad jų saugotis.

Šis nardytojas tapo gana neįprasto bangininio ryklio elgesio liudininku. Jis kaip tik panėrė po vandeniu, kad ištirtų jūros gelmes, kai regėjimo lauke pasirodė naujas personažas – bangininis ryklys.

Atsargiai, kad nepakenktų nardytojui, ryklys patempė jį už kojos, kad šis atkreiptų į jį dėmesį.

Kai jis įsižiūrėjo, tai suprato, kad ryklys prašo pagalbos.

Šis stulbinantis epizodas buvo įrašytas prie Sokoro salos Reviljadžgedo archipelage, 200 mylių nuo Meksikos pakrantės. Jis įėjo į serialą „Ryklių salos paslaptys“,kurį rodė Smithsonian Channel.

Nepaisant didžiulio dydžio ir grėsmingos išvaizdos, bangininis ryklys nepavojingas žmogui.

Jis maitinasi pagrinde planktonu, perfiltruotu per jo žiaunas, kartais praryja smulkias žuveles ir medūzas.

Bangininis ryklys – reta rūšis, kurios skaičius ir anksčiau nebuvo didelis, o pastaraisiais dešimtmečiais nuolat mažėja. Ir dabar suprantama, kodėl!


Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos.
Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą.
Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!