Merginos surengė flešmobą, parodydamos, kaip jos gali atrodyti. Vaizdas juokingas, bet ne silpnų nervų žiūrovams.

354
Patinka? Duok Like!

Šiuolaikinėje visuomenėje priimta, kad merginos atrodo pribloškiamai, nuo galvos iki kojų, 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę. Žinoma, kad tai neįmanoma. Instagramos abonentės organizavo flešmobą su saitažodžiu #prettygirlsuglyfaces, kuriame demonstruoja, kad gali būti ne tik nenusakomomis gražuolėmis, bet ir „negražuolėmis“. Žinoma, jos tyčia iškreipia savo veidus, bet toli gražu ne kiekviena gražuolė pasiryžtų parodyti savo antrą pagurklį. Todėl mums belieka išreikšti savo pagarbą šioms jaunoms panelėms ir pasijuokti kartu su jomis.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353