Mergina paprašė fotografų iš skirtingų šalių redaguoti jos foto. Štai kas išėjo!

3140
Patinka? Duok Like!

Marijai Ospinai 23 metai. Dirba redaktore moteriškame žurnale Bustle. Taip pat ji grožio redaktorė. Rašo grožio, mados, sveikatos, kosmetikos temomis.

Žinoma, kad kiekviena šalis turi savo įsivaizdavimą apie merginų ir moterų grožį. Vienuose kraštuose teikia pirmenybę liesutėms, kituose mėgsta tik putlias.

Marija nusprendė atlikti ne visai įprastą, bet labai įdomų tyrimą. Paprašė fotografų redaguoti savo fotografiją fotošopu. Joje mergina atvaizduota be kosmetikos – taip sakant, natūralios būsenos.

Daugiau nei 20 profesionalų iš 17 šalių ėmėsi to. Pagrindinis užsakovės reikalavimas – „padaryti“ ją gražuole. Čia redaktoriams buvo leista veikti taip, kaip jie nori. Tai yra, parodyti savo grožio variantą.

Ospinai buvo įdomu sužinoti,kaip jie atsižvelgs į jos išorinius duomenis – putnius skruostus, dvigubą smakrą , pilnokus pečius ir krūtinę. Ar jie pradės „patempti“, „ištrinti“ tai, kas jiems pasirodys negražu? Ar suteiks pavargusiam veidui žydintį vaizdą, gražiai „sušukuos“ susipynusius plaukus? Paliks ją putlią ar pavers lieknute?

Prie užduoties darbavosi ir naujokai, ir specialistai su patirtimi. Rezultato Marija laukė su nekantrumu. Norėjosi pamatyti save atitinkančią kiekvienos šalies mados standartus.

Ir štai rezultatas.  Versijos, aišku, skirtingos. Bet kiekvienoje foto mergina žavinga. O kaip manote jūs?

  • Indija.
  • Latvija.
  • Italija.
  • Meksika.
  • Bulgarija.
  • Ukraina.
  • JAV.
Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!