Mergaitei teko gimti dukart, kad išgyventų. Ir dabar ji turi du gimtadienius

230
Patinka? Duok Like!

Laukdamasi trečio vaiko, Margaret Bomer iš Teksaso valstijos buvo nėščia 16 savaitę.

Nėštumas buvo sunkus. Ji laukėsi dvynių, kurių vienas mirė įsčiose.

Kitas vaikas išgyveno ir atrodė, mergaitė vystosi normaliai. Tačiau įprastas ultragarso tyrimas parodė patologiją. Ant mergaitės stuburgalio aptiko masyvų auglį, didumo sulig jos galva.

Gydytojai diagnozavo teratomą – naujagimių auglį, kuris sutinkamas gana retai.

Augantis darinys pavojingas vaikui, kadangi trikdo kraujotaką ir gali sukelti širdies ritmo sutrikimus. Šiuo atveju mergaitei nebuvo jokių šansų išgyventi. Po 23 savaičių auglys uždengs jos širdį ir ištiks širdies nepakankamumas.

Pirmasis gimimas

Kad išgelbėtų vaiką, gydytojai pasiūlė atlikti vaisiaus operaciją, laikinai išėmus jį iš gimdos.

Tačiau operacija sudėtinga, jos atlikimui reikia 5 valandų, o šansų išgyventi 50×50.
Mama davė sutikimą operacijai, kadangi kitaip dukra pasmerkta. Chirurgų komanda iš Teksaso fetalinio vaikų centro ėmėsi operuoti. Paaiškėjo, kad tuo metu auglys pasiekė vaiko kūno dydį.

Chirurgams teko veikti greitai. Pačiam vaisiui operaciją reikėjo užbaigti per 20 minučių.

Operacijos metu mergaitės pulsas staiga nukrito, bet gydytojams pavyko jį stabilizuoti ir tęsti operaciją. Viskas pavyko sėkmingai. Gydytojai pašalino didžiąją auglio dalį, o paskui vėl patalpino vaiką į gimdą. Nėštumą atnaujino.

Antrasis gimimas

Po 12 savaičių Margaret pagimdė mergaitę cezario pjūvio pagalba. Tai buvo antrasis jos gimimas.

Auglys ant mergaitės stuburo vėl ėmė augti. Kai mergaitei sukako 8 dienos, chirurgai atliko stuburgalio šalinimo operaciją, kad auglys nebeišaugtų.

Po kelių savaičių Margaret išrašė iš ligoninės. Praėjo daugiau nei metai. Mergaitė vystosi normaliai. Ji mėgsta bėgioti ir vaikščioti, kad savaime yra stebuklas. Be to, ji labai protinga, pranešė mama.

Dabar šeima dukart švenčia mažylės gimimo dieną!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353