Meluoja, o mes jais tikime! 5 melo rūšys, kurias naudoja daugelis vyrų

276
Patinka? Duok Like!

Vyrai būna skirtingi. Jei vieni pagal savo charakterį labai padorūs, tai kiti mėgsta pilstyti iš tuščio į kiaurą. Moterys, ypač kai jos įsimylėjusios, myli ausimis, todėl mus labai lengva apmauti saldainių ir gėlių periodu,kai mes nematome akivaizdaus.

Neretai vyrai kabina mums ant ausų vienus ir tuos pačius makaronus.

Pateikiame santrauką, į kokias vyrų frazes ypatingai reikia atkreipti dėmesį, kad neliktumėte apgauta.

1. „Aš ieškau tik rimtų santykių“.

Pagirtina, jei tai tikrai taip, bet neretai vyrai sako tai pagražindami, kad greičiau užvaldytų moterį. Santykių pradžioje daugiau žiūrėkite į gerbėjo poelgius. Jie kalba garsiau už bet kokius žodžius.

2. „Kai tik pamačiau tave, iškart supratau – tu esi ta, kurios aš ieškojau visą savo gyvenimą“.

Dar viena frazė iš melagio leksikono. Žinoma, jūs puiki moteris, bet kaip jis spėjo tai įžiūrėti? Būna, žmonės metų metus gyvena ir kasdien sužino kažką naujo vienas apie kitą, o čia momentinė pažintis ir jau – likimas? Neskubėkite, įsižiūrėkite į jį geriau.

3. „Mes visada būsime kartu“.

Per didelis pasitikėjimas savimi, skubotumas ir neapdairumas. Kelioms damoms jis jau tai sakė, įdomu? Čia nežinai, kas bus rytoj, o jis mėtosi tokiomis rimtomis frazėmis po poros pažinties dienų.

4. „Iki tavęs visos moterys buvo kažkokios ne tokios, o štai tu…“

Pats lyginimo su kita moterimi faktas – jau negražus elgesys iš jo pusės. Greičiausiai jis tiesiog lovelasas. Protingas vyras, net jei palygins jūsų naudai, nedarys to garsiai.

5. „Aš noriu nuo tavęs vaiko“.

Šią frazę svajoja išgirsti daugelis moterų, esančių rimtuose santykiuose. Tačiau jei jūs pažįstami visai neilgai? Galbūt tai viena iš vilionių, kad greičiau pasiektų moterį.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353