Meilės šviesa

387
Patinka? Duok Like!

Jei jūs žinotumėte, kaip keičiasi jūsų veidas, kai jūs kalbate apie tą, kurį mylite. Apie vaiką, apie močiutę, apie senelį, apie tėvus, apie mylimą žmogų. Net apie šuniuką ar kačiuką. Visa įtampa atslūgsta, visos raukšlelės išsilygina, o iš akių sklinda švelni šviesa. O lūpose – lengvas šypsnys. Ir tokia meilės šviesa jus pakeičia – jūs tampate nepaprastai gražus. Nepaprastai geras. Švelnus. Ir truputis šios meilės šviesos persiduoda kitiems. Tomis minutėmis jumis galima grožėtis ar tapyti portretą.

Tai stebuklingos ir trumpos akimirkos tarpe gyvenimo šurmulio ir nerimo. Reikia dažniau prisiminti tuos, kuriuos mylime. Prie kurių nuoširdžiai prisirišę. Kas pripildo jūsų širdį…Ir visi bus gražesni ir gražesni. Švelnesni ir geresni. Gailestingesni vienas kitam – meilė daro mus gailestingesniais. Juk tik tiek tereikia – pasikalbėti su žmogumi apie tuos, kuriuos jis myli. Kad jis prisimintų. Ir prisipildytų šviesos. Ir pripildytų kitus.

Ana Kirjanova

Bonusas

 

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353