Mano dukterys ruošėsi prie jūros

261
Patinka? Duok Like!

Amžinai dirbanti motina davė joms užduotį, išeidama ryte iš namų, kad kiekviena sau susidėtų lagaminą. Dvi savaitės, beveik spartietiškos banglenčių ir nebrangaus viešbučio sąlygos, reikalavimai kaip visada: knygos skaitymui, albumai piešimui, drabužiai į pliažą, pusryčiams ir vakarienei, į ekskursiją.

Vėlų vakarą aš grįžau namo, visi namai miegojo, o svetainėje, trijuose atidarytuose lagaminuose manęs laukė trys nuostabios moteriškos istorijos, tokios laimingos ir skirtingos, pilnavertės ir labai atpažįstamos:

Vyriausios dukters lagaminas – tai pusė tuzino pilkų ir juodų marškinėlių, dideli tėčio – vietoj pižamos, vieni plėšyti džinsiniai šortai ir šlepetės. Albumas, tušas ir plunksnos kaligrafijai, paprastas pieštukas ir juodas tušinukas užrašams savadarbiame bloknote. Knygos. Labai daug skirtingo storio, rimtumo ir įdomumo. Arklys – žaislinis, minkštas ir visai kaip tikras, mylimas, kaip jos būsima svajonė ir kaip vaikystės likutis tarp suaugusios daiktų. Dantų šepetėlis.

Vidurinioji dukra – tai trys pūsti sijonai ir keturi sarafanai su raukiniais, kokie penki mieli marškinėliai su širdele, princese ir švytinčiais blizgučiais, segtukai plaukams su raudonomis gėlėmis, keletas turkio spalvos ir tiesiog auksiniai. Šešios poros rožinių basučių, tame tarpe su blizgučiais ir dideliais rožiniais akmenėliais (aš ir nežinojau, kad mūsų namuose jų šitiek!Ir kur jos buvo visus šiuos metus?!). Daug smulkių ir minkštų ir labai pūkuotų žaisliukų. Akvarelės dėžutė, didelis ryšulys flomasterių, pusšimtis spalvotų pieštukų. Albumas. Viena nedidelė knygelė (matosi, kad įdėta paskubomis, kai visi daiktai jau surinkti ir staiga blykstelėjo mintis, kad „kažką dar mama sakė reikia…ok, tebūnie šita, juk nesvarbu kokia, taip?“). Didelė kosmetinė su lūpų blizgių rinkiniu ir mažu aromatiniu muiliuku. Kosmetinė, žinoma, su katyte, tačiau dantų šepetėlio joje nėra.

Trečioji dukra, kuriai vidurinioji dosniai atidavė akinančiai rožinį lagaminą, jį pripildė tik pusiau: ten guli viena maža knygutė apie Karlheną, vienas sarafanas, kelnaitės ir naktiniai marškiniai, paties nepretenzingiausio fasono basutės ir senas baltutėlis meškiukas, kruopščiai susuktas į paprastą drobinį skudurėlį. Lagaminas pustuštis, bet daiktai sudėti į tvarkingą krūvelę ir prisegti mažu dirželiu, kad nesivoliotų po visą lagaminą, o tvarkingai gulėtų savo kamputyje. Trys spalvoti pieštukai, šepetėlis, dantų pasta, šukos.

Aš žiūriu į visa tai ir galvoju:

o kam aš jas auklėju?

Juk kiekviena jau žino, kaip būtent turi būti sutvarkytas jos gyvenimas.

Tatjana Koroleva

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353