Mano draugė, būdama 60-ies, staiga labai atjaunėjo ir išgražėjo. Pagaliau aš sužinojau jos paslaptį – vos 1 ingredientas

16327
Patinka? Duok Like!

Mes visi žinome apie daigintus kviečius. Vieną parą vandenyje daigintų kviečių gyvybinė energija padidėja iki 100 kartų.

Tačiau mažai kas žino apie unikalias sudaigintų graikiškų riešutų savybes, kurių gyvybinė energija, po 2 savaičių daiginimo vandenyje, padidėja iki 1000 kartų! Mes papasakosime tau šiandien, kaip pasigaminti šią unikalią priemonę.

  • 1 kg neišgliaudytų graikiškų riešutų užpilkite šaltu vandeniu. Vanduo turi apsemti riešutus.
  • Laikykite ant palangės 2 savaites, vandenį keiskite kas antrą dieną. 2 kartus per parą pamaišykite.
  • Po 2 savaičių riešutai paruošti naudojimui. Juos reikia laikyti šaldytuve (apačioje), taip pat vandenyje.

Dienos norma – 3 išgliaudyti riešutai ryte ir vakare.

Šis receptas privers jūsų organizmą atsinaujinti, atsijauninti nuo pat ląstelių, atstatys imuninę ir nervų sistemą, išlaisvins nuo šlakų ir išvalys kraujotakos sistemą, organizmo kaulinio audinio maitinimą.

Atsargiai naudoti, jei yra kasos veiklos sutrikimų (pankreatitas).

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!