Linksma kelių policininko istorija

385
Patinka? Duok Like!

Kelių policininko iš Minesotos istorija:

– Kartą sustabdžiau pagyvenusią damą už greičio viršijimą 210 greitkelyje, 197 mylioje, iškart į rytus nuo Makgregoro miesto, Minesotoje. Paprašiau pateikti teises, registraciją ir draudimą.

Dama perdavė man dokumentus.

Aš buvau truputį nustebęs (atsižvelgiant į solidų jos amžių), tarp dokumentų aptikęs licenziją nešiotis ginklą, ir paklausiau, ar ji šiuo metu ginkluota.

Dama atsakė, kad taip, jos dėtuvėje yra 45 kalibro pistoletas. Kažkas privertė mane paklausti, ar ji neturi daugiau ginklų, be minėto. Ji pasakė, kaip taip, centrinėje konsolėje 9 mm Glockas. Čia jau aš paklausiau: „Ir tai viskas?“ „Ne, pasakė ji,- Yra dar. 38 rankinuke.

Tada aš paklausiau, ko ji taip bijo.

Dama įdėmiai pažiūrėjo į mane ir tarė: „Aš išvis nieko nebijau“.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353