Laimė susideda iš smulkmenų

564
Patinka? Duok Like!

Jei visą vieną dieną džiaugtumėtės mažais dalykais, galėtumėte negrįžtamai tapti laimingu žmogumi. Galima suvokti, kad laimė – tai ir yra įvykiai, kuriems mes neteikiame jokios reikšmės.

Mes vis ieškom preteksto būti laimingais, o juk ta laimė visai šalia. Įvykiai ir faktai, kurių negalime nupirkti už jokius pinigus – artimųjų meilė, prie kurios mes taip pripratome ir priimam tai, kaip savaime suprantamą dalyką, tas faktas, kad yra saulė ir mėnuo, didingi kalnai ir vulkanai, kurie kūrėsi milijonus metų, o mes juos dabar matome. Mes pamiršome apie tai, kad laimė galų gale – tai mes patys, ir pirmiausia mes turime nešti kitiems žmonėms šviesą, o ne klaidžioti, ieškodami jos aplinkiniuose.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353