Kur krauti puodus, spintelės lūžta nuo dangčių, krenta folija ir kepimo popierius

144
Patinka? Duok Like!

Pastovi problema, kur dėti puodus ar keptuves, spintelės lūžta nuo griūvančių dangčių, išsibarsto folijos ir kepimo popieriaus rulonai? Jei ne, jūsų virtuvėje ideali tvarka! Na o jei nors vienas klausimas kilo jūsų galvoje, štai jums 5 naudingi patarimai, kurie padės susidoroti su šia užduotimi ir teisingai organizuoti erdves.

1. Naudokite dėklus

Naudojant dėklus visos keptuvės ir puodai bus vienoje vietoje. Priklausomai nuo jūsų baldų, rinkitės medinius, metalinius ar plastikinius. Dėklai gali būti staliniai, pakabinami ar integruoti į virtuvės stalčių.

2. Užimkite skersinius

Dangčiai nuo puodų ir keptuvių savo ruožtu gali kabėti ant skersinių. Tam juos reikia pritvirtinti ant laisvos sienos dalies ar spintos viduje. Taipogi galima naudoti bėgelius ar kabliukus.

3. Naudokite metalines lentynas

Metalinių lentynų pagalba visi puodų dangčiai sutilps ant sienelės ar spintelės išorėje.

4. Išnaudokite spintelių dureles

Siauras makaronų dėžutes, kepimo popierių ar foliją patogu laikyti vidinėje spintelių durelių dalyje. Tam tiks bet koks vertikalus popieriaus laikiklis.

5. Pasitelkite vaizduotę

Kad būtų patogu naudoti popierinius rankšluosčius, pakabinkite juos ant senų karolių arba naudokite virvelę ir dekoratyvines juosteles.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!